reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg

joasia29

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Luty 2018
Postów
67
Witam . mam pytanko
Okres mialam 1 marca i podejzewam ze jestem w ciazy . czy lekarz zobaczy juz cos na usg . lekarza mam dzis o 14

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja teraz jestem w 5-6 tyg a na usg bylo widac tylko pecherzyk i cialko żółte.. poszlam prywatnie i bez sensu prawie 200 zl wydalam.. mam za 2 tyg dopiero sie pojawic
 
I jak masz mozliwosc to zrob bhcg i powtorz po 48 h. Podobno przy wyniku 1500 powinno byc cos widac (tak mi ktos ostatnio mowil)
 
Ja teraz jestem w 5-6 tyg a na usg bylo widac tylko pecherzyk i cialko żółte.. poszlam prywatnie i bez sensu prawie 200 zl wydalam.. mam za 2 tyg dopiero sie pojawic
Ale bylo cos widac ... Mam nadzieje ze lekarz u mnie da cien nadzieji ze to moze byc ciaza .

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja byłam na NFZ w piątym tygodniu lekarz stwierdził że jest ciąża ale tylko pusty pęcherzyk a w 7 tyg już było ok wszystko tylko ja zrobiłam test 20 dni po stosunku i już były 2 kreski choć 2 bardzo ale to bardzo słaba a w dzień okresu 2 test i już były 2 wyraźne kruchy :tak:zrób test Pink najlepszy moim zdaniem jestem w 3 ciąży i zawsze się sprawdzal:-pa na lekarza poczekaj
 
Do góry