reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

<*<*<*<*Uśmiechnij sie mamusiu>*>*>*>*>

reklama
Ale śmieszne :crazy:
Sama tak ze 20 lat temu śpiewałam piosenki NKOTB.
Co prawda nie publicznie, ale zawsze :-p
 
Małżeństwo miało dorastającego syna i postanowili, że na każde jego intymne pytanie będą zawsze odpowiadali prawdę, bez owijania w bawełnę.

Pewnego dnia syn przyszedł do nich i pyta się:
-Co to znaczy robić loda?
Matka z ojcem posadzili młodego na kanapie i matka mówi:
-Synu, wyciąga się penisa i bierzesz do buzi...
Na to ojciec natychmiast:
-Ehmm, dajesz do buzi... Syna mamy
 
Leci dwóch pedałów samolotem.
Jest już późno, jeden mówi do drugiego.
- Ty, ale mam na ciebie ochotę.
- Nie no co ty, tyle tu ludzi.
- Wszyscy śpią, mówię ci, patrz.
Wstaje i pyta:
- Przepraszam, która godzina ?
Cisza, więc zabierają się do roboty.
Rano stewardesa wstaje zdziwiona, że przez noc nikt jej nie wzywał. Wychodzi do pasażerów, wszyscy lekko wystraszeni, usta wysuszone.
Podchodzi do jakiejś starszej pani, która podniosła rękę.
- Przepraszam, może mi pani przynieść szklankę wody?
- Ale co się stało, czemu pani w nocy mnie nie zawołała ?
- Nie, pani, wczoraj jeden o godzinę spytał to go od razu od tyłu wydupczyli.
 
Facet miał trzy przyjaciółki i w którymś momencie musiał się zdecydować
którą z nich poślubić. Dlatego postanowił zrobić test.
Każdej dał po 4 tysiące złotych i czekał co będzie.
Pierwsza przyjaciółka poszła do sklepu, kupiła sobie suknie, buty, piękny kapelusz. Poszła do fryzjera, solarium i kosmetyczki. Wraca i mówi:
- Chce być najpiękniejsza, ponieważ cię kocham!
Druga przyjaciółka poszła do sklepu. Kupiła strój piłkarski, telewizor, wideo i tysiąc puszek piwa. Wraca i mówi:
- To moje prezenty dla ciebie, ponieważ cię kocham!
Trzecia przyjaciółka wzięła pieniądze, zainwestowała. W krótkim czasie zarobiła 250 procent. Pieniądze znów zainwestowała i tak je pomnożyła, że dorobiła się wielkiego majątku. Wraca i mówi:
- Ja te pieniądze zainwestowałam i zarobiłam tyle, aby wystarczyło na naszą wspólną, szczęśliwą przyszłość, ponieważ cię kocham.
Facet był zachwycony wszystkimi przyjaciółkami. Przemyślał wszystkie za i przeciw i.................................................





...............................iiiiiiiii ożenił się z tą, która miała największe cycki.


Morał:

Mężczyźni, w przeciwieństwie do kobiet, nie lecą na kasę.
 
A widzialyscie to
system.jpg
 
reklama
Do góry