reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

<*<*<*<*Uśmiechnij sie mamusiu>*>*>*>*>

reklama
Typowe objawy, że jesteście rodzicami

1.Jeśli przygotowania do jedna dnia który chcecie spędzić po za domem można porównać do przygotowań na wyprawę polarną.
2.Jeśli wszystkie możliwe tragedie jakie usłyszycie z całego świata,a dotyczące dzieci przyprawiają Was o skurcze serca i litość.
3.Jeśli wpakowanie i wypakowanie dziecka do i z auta trwa około 15 minut.
4.Jeśli przestały Was zupełnie interesować wystawy z ciuchami,kosmetykami itp.na rzecz zainteresowania baby-ciuchów ,wózków,zabawek
5.Jeśli pralka w Waszym domu włączona jest przez 12 godzin non-stop.
6.Jeśli rozwinął się u Was talent naśladowania głosów wszystkich zwierząt
7.Jeśli jesteście w stanie z uśmiechem i czułością powiedzieć" Dobrze mój skarbie że ci wreszcie ulżyło" i nowa bluzka,suknia,czy garnitur zarzygane przetrawionym mleczkiem nie mają dla was żadnego znaczenia.
8.Jeśli stwierdzacie że wasza gazeta z programem TV jest starsza niż 3 miesiące.
9.Jeżeli wspólna kąpiel nie ma już nic wspólnego z seksem a z wanną pełną piany i pływających w niej kaczuszek
10.Jeżeli przy okazji wspólnego obiadu z gośćmi automatycznie kroicie mięsko sąsiadowi obok .
 
U mnie chyba tylko 10. nie ma. Dobrze, że pralka juz rzadziej chodzi

A od kilku tygodni zastanawiam się, jaki głos ma królik. Że o słoniu i żyrafie nie wspomnę. Ale tego pielkielnego królika mam w książeczce!

A program TV, to mąż kupuje chyba tylko po to, żeby babcia rozwiązała krzyżówki i potem Jagoda to wszystko podarła.
 
o tak:tak: :tak: najlepsze jest czytanie gazetek:laugh2: :laugh2: Antos drze gazetki w tak małe kawałeczki az nie da rady juz na mniejsze:laugh2: :laugh2:
 
Zgadza się. Jak miałam do podarcia listę na naszymi danymi (tą nieaktualną), to ją dałam Jagodzie. Pięknie sobie poradziła ze wszystkim. Jeszcze trochę i do pracy ją zabiorę, bo jest lepsza niż niszczarka.
 
No widzę że wasze dzieciaczki też uwielbiają drzeć na szczątki gazety czy programy TV.
Dominika jak się dopadnie to nie mam już co czytać tylko myk do kominka i leci z dymem.
 
reklama
Do góry