reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

UŚMIECHNIJ SIĘ ;))

Siedzi w barze samotny facet. Siedzi tak juz dlugo, kiedy zauwazyl przy barze piekna dziewczyne. W koncu zebral sie na odwage i podszedl do niej:
- Czesc. Mozemy porozmawiac?
A dziewczyna odwrócila sie do niego i wrzasnela na caly glos:
- Nie chce z toba rozmawiac, tylko sie pieprzyc! W barze zrobila sie cisza, wszyscy spojrzeli na faceta a ten usiadl zawstydzony na swoim miejscu. Po chwili dziewczyna podeszla do niego i mówi:
- Przepraszam, ze tak wrzasnelam. Studiuje socjologie i wlasnie badam, jak nietypowe i stresujace sytuacje wplywaja na zachowania ludzi... A wtedy facet wrzasnal na caly glos:
- 200 starczy?!

;D

- Byly 2 wyspy:
Na pierwszej wyspie bylo 100 mezczyzn i jedna kobieta, na drugiej wyspie -100 kobiet i jeden mezczyzna. Pozostawiono ich na okres jednego roku.
Ekspedycja naukowa plynie po tym okresie na 1. wyspe gdzie bylo 100 mezczyzn i jedna kobieta. Okazuje sie ze panuje tam lad i porzadek. Wybudowano nawet miasto i kregielnie. Pytaja sie mezczyzn jak radza sobie z tymi sprawami?
Jest ok. Obleci.
Plyna na druga wyspe, gdzie bylo 100 kobiet i jeden mezczyzna: Spustoszenie i na srodku wyspy tylko jedna palma. Na czubku tej palmy trzyma sie kurczowo wystraszony facet, a kobiety skanduja:
- Jak juz nie mozesz, to chociaz pokaz!


;D




 
reklama
Historia całkowicie realna, prawdziwa i z życia wzięta !!!! Mały chłopiec w przedszkolu przychodzi do pani wychowawczyni i mówi :
"A wie pani co ? Moja mama wczoraj robiła tacie puloka am"...................................
No coment :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
A to mi dziś mąż przesłał:

Szara komórka przypadkowo znalazła się w mózgu mężczyzny.
Wszędzie ciemno, pusto, ani śladu życia.
- Huhu! - woła komórka.
Żadnej odpowiedzi.
- Huhu! - woła ponownie.
Wtem zjawia się inna szara komórka i pyta:
- Co tu robisz całkiem sama? Chodź, wszystkie jesteśmy na dole!
 
Z życia wzięte: Rozmowa lekarza z pacjentką:
- czy pani trafiła do szpitala z bólami?
- NIE ROZUMIEM
- czy pani miała bóle jak trafiła do szpitala
- NIE, SKURCZE
- gdzie pani miała skurcze
- UDO MI CHYCIŁO I KROCZE
- prosze pokazać udo
- CAŁE?
- czy pani oddawała dziś stolec?
- NIE ROZUMIEM
- pani nie oddawała dziś stolca czy w domu też miała z tym problemy?
- NIE WIEM
- a czy oddawała pani dziś mocz?
- JA SIE ICH DZISIAJ PYTAŁAM CZY BEDE ODDAWAĆ MOCZ A ONE MI POWIEDZIAŁY ŻE NIE
- co pani ma na myśli przez one?
- ....................................
- czy pani ma na myśli siostry?
- NIE WIEM
LAT 18 PIERWSZA CIĄŻA 9 MIESIĄC :)- NIE BYŁA ZESTRESOWANA
 
reklama
Do góry