reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uśnij wreszcie

agataz....cierpliwość popłaca:tak::tak::tak: jak młody wyczai że mama nie żartuje z tym usypianiem to się wkońcu przestawi...no bo ile można ryczeć..
a i ważne jest to żebyś nie myślała o tym że on płacze...bo mu się krzywda nie dzieje tylko chce postawić na swoim:tak::tak::tak::tak: ja sobie to jak mantrę powtarzałam żeby znieść te krzyki:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
mały skończył 3 miesiące, jest lepiej z usypianiem.ma różne dni raz zaśnie bez kołysania w leżaczku, innym razem trzeba go kołysać!koniec z usypianiem na rękach to napewno udała mi sie zrobić!Dziewczyny napiszcie czy Wasze maleństwa tez sie wybudzały często, bo mój Szymon śpi po pół godziny a czasem obudzi się po 10 min i znó musze go usypiać a i napiszcie jak długo to moze trwać
 
Lena niedługo będzie miała roczek i do tej pory tak ma, że się budzi z płaczem i znów trzeba ją usypiać, zdarza się, że uśnie i obudzi się dopiero rano ale to bardzo rzadko, zazwyczaj jest tak, że budzi się po godzinie albo po dwóch, a potem już do rana, ja to nadal zwalam na ząbki bo nam dopiero jeden wyszedł.
 
Do góry