reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ustalanie daty poczęcia

zaplątana 12

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Styczeń 2018
Postów
38
Wiem że pewnie spotykacie się z takimi pytaniami na co dzień, ale jest to dla mnie bardzo ważne. 7-8 września spotkałam się z moim byłym chłopakiem doszło do zbliżenia (nie był to pełny stosunek ) ale zawsze ryzyko jest, 17 września dosłałam plamienie z reguły moje miesiączki były nieregularne cykle po 24-25 dni. Plamienia trwały 4-5 dni. W październiku czekałam na miesiączkę, ale nie nadeszła w tym czasie współżyłam z moim obecnym partnerem. Pod koniec miesiąca zrobiłam test i wyszło że jestem w ciąży. 3 listopada poszłam do ginekologa który określił że jestem w 6 tygodniu ciąży, natomiast 21 listopada udałam się do Pani ginekolog która mnie prowadzi i wyszło że jest 10 tydzień ciąży. 19 grudnia była to 14 tydzień, 16 stycznia był to 18 tydzień, a 21 lutego 23 tydzień. Moje pytanie dotyczy prawdopodobnego terminu zapłodnienia oraz tego czy to mój były chłopak może być ojcem dziecka. Z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam
 
reklama
17 września miałaś krwawienie. Około 27 września owulację. To by pasowało do wieku ciąży. Także twój były nie jest ojcem.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry