reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ustalenie ojcostwa...

leszek19901990

Początkująca w BB
Dołączył(a)
4 Luty 2022
Postów
23
Witam mam problem z którym nie mogę sobie poradzić. Otóż rozstałem się z Partnerką na początku czerwca . Ona poznała później kogoś ja też zreszto. Ale los tak chciał że coś nas przyciągnęło do siebie . Więc tak jest w ciąży ale tu mam problem. Współżyła z partnerem 23.wrzesnia był to stosunek przerywany ma nieregularne cykle ostatni okres miała 17 lipca później już nie . My wróciliśmy do siebie 1 października i również wspolzylismy lecz do końca . 14 października zrobiła test i wyszedł pozytywny beta hcg w tym dniu 37. Była u ginekologa 27.pazdzoernika który określił ciążę na 5 tygodnie i znalazł pęcherzyk 12 mm bez zarodka i echa . Na następnym badaniu była 10 listopada gdzie długośćc crl wyniosła 8.5 mam. Wgl lekarza to 6tydzoen i 6 dzień później była na badaniu 14 grudnia i wielkość zarodka zarodka 58 mam. Błagam was pomóżcie mi czy to może być moje dziecko nie mogę tak żyć a na badania w ciąży na ojcostwo mnie nie stać ...czy kto by mógł mi powiedzieć czy to może być moje dziecko...pozdrawiam i proszę bez hejtu
 
reklama
Jest taka możliwość. Jest to bardziej prawdopodobne niż po stosunku z 23.09.

Najprawdopodobniej owulacja była na początku października i jajeczko zapłodnił Twój plemnik, stąd 14.10 taka beta. Chyba że po 1.10 był seks z inną osobą.
 
Jest taka możliwość. Jest to bardziej prawdopodobne niż po stosunku z 23.09.

Najprawdopodobniej owulacja była na początku października i jajeczko zapłodnił Twój plemnik, stąd 14.10 taka beta. Chyba że po 1.10 był seks z inną osobą.
Nie kochaliśmy się 1 i 2 pazdziernika byliśmy wtedy ma wyjeździe do 8 pazdziernika
 
Może jest to Twoje dziecko, a może nie jest. Nikt z nas tutaj nie będzie wróżył jak jest naprawdę.
Możesz zrobić testy, a możesz przez X lat utrzymywać nie swoje dziecko, każdy orze jak może. Pamiętaj, że jak już zgodzisz się na ojcostwo to potem ciężko to będzie okręcić nawet jeżeli to nie będzie Twoje dziecko bo sąd będzie kierował się dobrem dziecka
 
Ja wiem ale byłem z nią u lekarza przy każdej wizycie noc przede mną nie ukrywała rozmawiałem z Panią doktor i ona potwierdza że to jest moje dziecko bo gdyby to było że wcześniejszego stosunku to już chociaż echo zarodka musialo by być a nie było no i ta beta hcg wyglądała że to bardzo wczesna ciąża i jak to Pani doktor określiła że po tym wcześniejszym była by wyższa ja wiem że to niest głupie ale chcę żeby to było moje dziecko
 
Może jest to Twoje dziecko, a może nie jest. Nikt z nas tutaj nie będzie wróżył jak jest naprawdę.
Możesz zrobić testy, a możesz przez X lat utrzymywać nie swoje dziecko, każdy orze jak może. Pamiętaj, że jak już zgodzisz się na ojcostwo to potem ciężko to będzie okręcić nawet jeżeli to nie będzie Twoje dziecko bo sąd będzie kierował się dobrem dziecka
I wiem że nikt nie będzie wróżył ale ja nie jestem kobietą i tylko pyt się czy jest taka możliwość że to moje dzoecko
 
reklama
Do góry