reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ustanie dolegliwości ciążowych

Dołączył(a)
26 Czerwiec 2023
Postów
3
Cześć ostatnio nie dostałam okresu zrobiłam test wyszedł pozytywny potem beta wynik 122 za 48godzin kolejna wynik 342(23.06) wczoraj zauważyłam na bieliźnie kilka kropel krwi. Większego krwawienia nie było, ale ustały dolegliwości które miałam. Piersi bolały mnie prawie dwa tygodnie. Teraz od czasu do czasu mam bol w podbrzuszu. Obecnie czuje sie tak jakbym przeszła okres. Wizyta u ginekologa dopiero za tydzień. Poprzednim razem lekarz stwierdził ciążę biochemiczną. Czy ktoś miał podobnie? Czy jest się czym martwić?
 
reklama
Kazde krwawienie i plamienie powinnas skonsultowac z lekarzem, nawet na izbie przyjec. Kilka kropel krwi to nie poronienie, ale jednak sygnal, ze moze byc cos nie tak.
 
Do góry