reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ustąpienie objawów w ciąży

Dołączył(a)
13 Październik 2017
Postów
1
Witajcie...
Jestem w ciąży, dokładnie 9 tydzień i 4 dni ( usg miałam 2 tygodnie temu i z wielkości zarodka wyszło 7 tyg i 4 dni)
Zacznę od tego, że objawy ciąży miałam już długo przed dniem oczekiwanej miesiączki. Kilka dni po jej terminie zrobiłam test i wyszły 2 grube krechy. U lelarza zaniepokoiło mnie, że ciąża jest ponad tydzień młodsza niż wg moich obliczeń, wychodziloby z usg, ze test wyszedl pozytywny juz w 3 tyg +4 dni a tkliwosc piersi miałam juz chyba przed samym zapłodnieniem W niedzyczasie miewałam plamienia- jakby skrzepki krwi, zabarwiony na brązowo śluz. Kolejne usg po równo 2 tygodniach pokazało, że ciąża jest o kolejne pół tygodnia mniejsza, lekarz długo szukał serca i juz wspominał, o martwym zarodku ale w końcu je znalazł i biło. Powiedział też, że narazie nie założy karty ciąży i nie zlecił badań ponieważ wszystko może się wydarzyć. To było właśnie 2 tygodnie temu- 7 tyg 4 dni ( wg mojej ostatniej miesiaczki uwzgledniając moj 30 dniowy cykl powinno byc bite 9 tygodni). Dodatkowo przed wizytą okazało się, że mam wysokie ciśnienie - ponad 140 /nie pamiętam ile. Wcześniej byłam zawsze niskociśnieniowcem. Krótko po tej wizycie właściwie z dnia na dzień ustały moje okropne mdłości, które w poprzednich ciążach trwały bite 12 tygodni. Piersi, które dotąd były twarde i tkliwe- także przestały, są całkiem miękkie.
Zmęczenie i bóle w dole brzucha odczuwam nadal.
Dodam, że to moja 3 ciąża, nigdy wcześniej nie miałam takich problemów, jestem po 2 cesarkach...

Sama niewiem co mam myśleć... w przyszłym tygodniu mam wizytę, czy mam się na coś nastawiać? Czy któraś z Was miała podobne doświadczenia?
 
reklama
Moze owulacja sie przesunela zrob bete i idz do gina.
Kazda ciaza jest inna to ze mialas w dwoch ciazach 12 tyg mdlosci nie znaczy ze w tej tez będziesz miala
Tylko sie cieszyć
Ja mdlosci mialam tylko tydzien w 6 tyg po tygodniu jak reka odjal.piersi cala ciaze ani razu mnie nie zabolaly dlugo nie czulam sie jak w ciąży
 
Bole w dole brzucha mialam na poczatku i od polowy ciąży takie czasem ze spac nie moglam oczywscir lekarz sprawdzał jak nic innego sie nie dzieje to to normalne macica cały czas rosnie :-)
Magne b6 polecam bardzo;)
A przed ciąża mialam nieregularne cykle i owulacja wystapila w dniu miesiączki i ciaza byla ponad 2 tyg mlodsza
 
U mnie niestety ustąpienie objawów oznaczało obumarcie ciąży. Serduszko przestało bić w 7 tyg i 3 dniu. Trzymam kciuki, żeby u Ciebie było wszystko w porządku. Nie denerwuj się na zapas. Natura wie co robi.
 
U mnie niestety ustąpienie objawów oznaczało obumarcie ciąży. Serduszko przestało bić w 7 tyg i 3 dniu. Trzymam kciuki, żeby u Ciebie było wszystko w porządku. Nie denerwuj się na zapas. Natura wie co robi.
U jednej to oznacza ustapienie a u drugiej dobrze rozwijajaca sie ciaze
Pamiętam jak sie naczytalam o tym ze co moze byc jak wymioty ustapia i odchodzilam od zmyslow ale naszczescie z dzidizusiem wszystko bylo ok
:)
 
Należy wziąć pod uwagę wszystkie czynniki, jednak zanik objawów ciążowych, brązowe plamienia i spadek beta hcg zwiastuje niepowodzenie.
 
reklama
Do góry