reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usunięcie Jajowodu, ciąża pozamaciczna.

Truskawka1233

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Grudzień 2018
Postów
241
Hej dziewczyny , pytanie czy któraś z Was przeszła ciążę pozamaciczna? Czy którejś z Was udało się zajsc poraz kolejny w ciążę I donosic dzieciątko szczęśliwe? Pozdrawiam
 
reklama
Rozwiązanie
Witajcie, nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda ale potrzebuje kogoś kto doradzi. 2 grudnia miałam laparoskopowe wyciecie jajowodu lewego, pęknięta ciąża pozamaciczna, tryb pilny. Na wizycie dowiedziałam się że powodem tego stanu rzeczy była najprawdopodobniej rozwijająca się bezobjawowo chlamydia i zrosty. Zrosty po lewej usunięte. Zrost po prawej od jajowodu do wątroby. Gin mówił że jajowod wydawał się być wolny. Biorę antybiotyk na chlamydie Unidox, gynalgin dopochwowo, potem gynazol. Ale co teraz powiedzcie co robić zeby to już się nie powtórzyło? Sprawdzić droznosc jajowodu? Byłabym wdzięczna za pomoc
Ja po usunieciu jajowodu miałam zrobiona drożność. 1 miesiac przed zajściem w cp miałam wyleczona ureaplasme. Więc myślę...
ja tez w lutym miałam usuniety jajowód ale my dopiero od miesiąca się staramy. W tamtym miesiącu owuoacja z jajnika przy któym nie ma jajowodu więc raczej pewne było że sie nie uda. Ja kontrastu nie robiłam. Jeśli moge wiedzieć - czy wiadomo u ciebie skąd CP? jaki powód?
Ja po usunięciu jajowodu zaszłam w ciążę z jajnika w którym nie miałam już jajowodu :)
 
reklama
Do góry