reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usunięcie jajowodu i jajnika prawego

Dołączył(a)
10 Maj 2020
Postów
11
Witam. Jestem po usunięciu prawego jajnika i jajowodu (14 lipca), zabieg laparoskopowy. Z powodu guzka (torbieli, tak i tak jest to opisane) Lekarz podczas zabiegu postanowił usunąć wszystko, gdyz zmiana miała wygląd podejrzany. Czekam na wynik hispatologiczny, który wykaże czy lewy jajnik też muszę usuwać mimo że na razie wygląda dobrze. Moje pytanie, jak wygląda teraz zajście w ciążę? Czy jest to w ogóle możliwe? Nie mam dzieci a bardzo chciałabym mieć. Jestem zrozpaczona, nie wiem co mam myśleć, co robić.
 
reklama
Rozwiązanie
Witam. Jestem po usunięciu prawego jajnika i jajowodu (14 lipca), zabieg laparoskopowy. Z powodu guzka (torbieli, tak i tak jest to opisane) Lekarz podczas zabiegu postanowił usunąć wszystko, gdyz zmiana miała wygląd podejrzany. Czekam na wynik hispatologiczny, który wykaże czy lewy jajnik też muszę usuwać mimo że na razie wygląda dobrze. Moje pytanie, jak wygląda teraz zajście w ciążę? Czy jest to w ogóle możliwe? Nie mam dzieci a bardzo chciałabym mieć. Jestem zrozpaczona, nie wiem co mam myśleć, co robić.
Oczywiście że ciąża jest możliwa. Ja nie mam lewego jajnika już 16 lat. W pierwszym cyklu starań zaszłam w pierwszą ciążę i urodziłam synka 4 lata temu. Teraz staram się o kolejnego dzidziusia. Miesiączke mam regularną co...
Witam. Jestem po usunięciu prawego jajnika i jajowodu (14 lipca), zabieg laparoskopowy. Z powodu guzka (torbieli, tak i tak jest to opisane) Lekarz podczas zabiegu postanowił usunąć wszystko, gdyz zmiana miała wygląd podejrzany. Czekam na wynik hispatologiczny, który wykaże czy lewy jajnik też muszę usuwać mimo że na razie wygląda dobrze. Moje pytanie, jak wygląda teraz zajście w ciążę? Czy jest to w ogóle możliwe? Nie mam dzieci a bardzo chciałabym mieć. Jestem zrozpaczona, nie wiem co mam myśleć, co robić.
Oczywiście że ciąża jest możliwa. Ja nie mam lewego jajnika już 16 lat. W pierwszym cyklu starań zaszłam w pierwszą ciążę i urodziłam synka 4 lata temu. Teraz staram się o kolejnego dzidziusia. Miesiączke mam regularną co miesiąc i nie monitorowałam nigdy owulacji, ale mam wrażenie że mój jeden jajnik przejął rolę drugiego. I pewnie owulacje też mam częściej. Nic się nie martw będzie dobrze. Powodzenia
 
Rozwiązanie
Do góry