reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usunięty pęchęrzyk żółciowy a karmienie piersią

KotekPsotek

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Marzec 2017
Postów
1 993
Witam, jestem mamą 7 tygodniowego Tomka. Tydzień temu usunięto mi pęcherzyk żółciowy. Jem bardzo skromnie, lekkostrawnie
Bardzo chce wrócić do karmienia piersią, niestety po operacji pokarm zanikł. Co mogę jeść co napędzi laktację ale nie przeszkodzi w prowadzeniu lekkiej diety wątrobowej?
 
reklama
Najlepszym sposobem na pobudzenie laktacji jest mały ssak przy piersi
Ssanie=pokarm:)


Możesz też się wspomóc specyfikami pobudzjacymi laktacje:-)
Laktatorem może też spróbuj
 
Dużo pij i wyluzuj. Jeśli dziecko będzie często przy piersi to wam się uda. Czy będzie wypijać 100ml co 3 godziny czy 30 ml co godzinę to prawie na jedno wyjdzie. Prawda?
Ja miałam dietę 5 składnikowa i mleka było ful.
 
To co jesz nie zależy absolutnie od tego ile będziesz miała pokarmu. Tak jak dziewczyny wyżej pisały. Najlepszą metodą zawsze jest dziecko przy piersi. Przystawiaj jak najczęściej a w międzyczasie jeszcze Laktator :)
Podobno felmatiker jest skuteczny, kupisz w aptece
 
W Twojej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie konsultacja i praca z doradcą laktacyjnym. To wszystko prawda, co piszą wyżej dziewczyny, jednak Ty potrzebujesz konkretnego planu na powrót do karmienia piersią. Konkretnych czynności, ułożonych w czasie. A taki plan ułożysz wspólnie z doradcą.

Nie wiem skąd jesteś, zatem odsyłam Cię na stronę gdzie znajdziesz nazwiska doradców z całej Polski -> Link do: DORADCY jeśli zlokalizujesz osobę w Twojej okolicy, w internecie spróbuj poszukać bezpośredniego kontaktu wpisując w wyszukiwarkę imię i nazwisko.

Trzymam mocno kciuki, wierzę, że się uda. W mojej ocenie w cale nie jest za późno na powrót do karmienia. Najważniejsze już masz -> pozytywne nastawienie i chęci.
Powodzenia!
 
Do góry