reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usypia przy piersi!!!

Caly dzien jest poswiecony memu maluszkowi!!!Pieszczot mu nie brakuje!!!A co do pracy....Nie jestem na macierzynskim...kura domowa jestem,maz pracuje!Malego karmie na zadanie,ale tak jak piszesz co 2,3 godziny ewentualnie co 4...sam wola!Nie wisi mi na cycku co 5 minut,bo to tez dla mnie glupota.Od poczatku go tego nauczylam.A budzi sie w nocy,zeby zjesc tylko mi przysypia przy cycku!!!Jest jeszcze zaspany i dlatego,jak przysnie pozadnie to go odloze...po kilku minutach znowu wola,ZE JEST GLODNY(to wiem napewno dziewczyny),dorwie sie jak wilk...i pomalu,pomalu zaczyna usypiac,bo jeszcze chce spac.I jak go odloze to znowu to samo,bo jest nie nazarty.A nie moge go tak zostawic,bo jak nauczysz takiego maluszkla to potem bedzie cycka jak smoczek traktowal,poza tym ja tez musze kiedys spac!!!
 
reklama
A zapomnialam...nie pase go Karolciu z tej butli je ile chce,raz wyciagnie duzo,innym razem wcale.Nic na sile.Nie jestem zwolenniczka wypasu noworodkow ;))
 
Domyślam się że go nie pasiesz:)) tylko mnie się wydaję że Ci laktacja siądzie i o to bym zawalczyła kosztem małego przemęczenia i przegłodzenia (sama nie karmiłam i bardzo żałuję) a dzieci butlę często ssą nawet jak nie są głodne tak dla ssania u nas tak było i powodowało duży płacz i ulewanie. Dopiero jak po mniejszej ilości dawałam smoczka to się skończyło. Wyszłam z założenia że ja tez wolę jeść mniej a częściej.
Nie mam już pomysłów dla Ciebie :)) ja bym się położyla z dzieckiem spać wystawiła cycka i niech se by tak possał przez kilka dni:) I nie martwiłabym się co będzie potem na wychowanie przyjdzie czas.:) POwodzenia
 
Tez sie boje o te cycki.Trzymam go teraz jak najdluzej przy piersiach gdy wiem,ze sa pelne,nie po 10 minut.Bo niby czemu ma zjesc z butli jak moze z cycusia?Dopiero potem daje butelke...i tez nie zawsze!Jak nie doje to marudzi i zje z apetytem.Jak nie jest glodny to wypycha jezyczkiem butle i zaciska ustka!
A z tym przysypianiem walcze do teraz,Nie mam sposobu na smyka!Moze z czasem cos wymysle,bo na razie w glowie mam kolowrotek!
Bardzo dziekuje za wsparcie!!!Naprawde,to mile wiedziec,ze ktos sie interesuje moimi rozterkami!!!
 
Do góry