reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usypianie 3-latki

Czy usypianie dziecka też jest dla Was trudne?


  • Wszystkich głosujących
    5
Kwestia przyzwyczajenia :) moja też nie ma już smoczka bo zaczęła je przegryzać. Ma równo rok i miesiąc, a ja karmiłam 11 miesięcy piersią i wtedy było trudno, a później butla i odkładanie do łóżeczka. Kilka dni marudziła (nie strasznie) to ciężkie, ale mąż mnie wstrzymywał i się udało :). Z dwójką maluchów trzeba sobie radzić. Ja usypiam ich sama od urodzienia w ciągu dnia :) - już ponad rok (syn miał dwa latka jak się córka urodziła i tylko kilka razy mi się nie udało). A córka od urodzienia mało śpi. Było ciekawie, ale mamy wszystko się da ;-).
Ja chyba bede próbować wycofywać bajki jak wyjdą zęby hehe :)
 
reklama
Kiedy skończą się nieprzespane noce matki? Mam już dość.
Pierwsze dziecko miało 18 miesięcy i nagle zaczęło przesypiać choć zdarzały się noce trudniejsze :). Teraz córka niedługo 14 miesięcy i też czekam :), ale każde dziecko inne. Sąsiadka ma trójkę i każde przesypiało od początku noce (dlatego trójka ;) ).Koleżanka ma córkę 2,5 roku -nadal się budzi. A Twoje w jakim jest wieku ?
 
Nieco młodsza od tych które opisujesz ;) Czyli jeszcze trochę muszę uzbroić się w cierpliwość. Fajnie, że podałaś różne przykłady. Co noc bowiem mam wrażenie, że to nigdy się nie skończy! Pokrzepiająca wiadomość ;)
 
Do góry