reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usypianie naszych kochanych misiakow

Klaudia - fajnie, że nowe łóżeczko się spodobało :-) ja też muszę przy Karolci poleżeć dopóki nie zaśnie, ale ja to lubię i szczerze powiedziawszy jest to jedyny czas w którym moge spokojnie odpocząć :sorry:niestety jestem osobą, która ciągle musi coś robić - no nie umiem ze spokojem usiąść :wściekła/y: a w czasie usypiania Karolki mam przynajmniej wytłumaczenie na moje nieróbstwo :-D

Karolka jakiś tydzień temu zrezygnowała ze spania w dzień, więc chodzi spać około 21, wstaje około 9 :-) w końcu mogę się spokojnie wieczorem do szkoły przygotować ;-)
 
reklama
Ja też siedzę u Oli w pokoiku dopóki nie zaśnie :)) Różnie to trwa - czasem do 10 minut, czasem 40 - ale też nie narzekam :)
Ola śpi jeszcze w dzień i przez to na noc ostatnio chodzi spać w okolicach 22 - czasem wcześniej czasem później :] Przedwczoraj nie robiłam jej drzemki, niby ładnie się bawiła, ale jak już 19 się zbliżała to strasznie nieznośna była, marudna, kąpać się nie chciała, zjeść też nie - więc jednak ta drzemka jest jej jeszcze potrzebna, wolę na spokojnie na wieczór dać jej jeść, wykąpać ją.. Coś za coś :) Pewnie z czasem zrezygnuje z tej drzemki i zacznie chodzić spać o "normalnej" porze ;)
 
Ostatnia edycja:
U nas drzemka godzinna musi być w dzień, w zeszłym tygodniu mieliśmy szalony dzień i Młody nie spał i był DRAMAT! Maruda straszny już nie mówiąc o tym że przed 18ta nudził że chce ciap ciap i spać!!
Nocne zasypianie troszkę przesunęliśmy i po bajce kąpiel jest,a nie przed. Później butla w swoim łóżeczku, mycie ząbków i spanie!
Zazwyczaj po 20tej już śpi!!
 
Widzę,ze niektóre dzieci śpią już na swoich "dorosłych" łóżkach.My mamy jeszcze łóżko turystyczne.Mały się tak rzuca w nocy,ze śpi we wszystkich stronach świata.Podejrzewam,że gdyby miał normalne łóżko częściej spałby na podłodze.
A u mnie się coś posypało ze spaniem.Czy zaśnie w dzień czy nie to zasypia na maksa najpóźniej jak się tylko da.
Tak mam od ndz. i w tym tyg. zdarzyło sie ,ze aż zwymiotował jak powiedziałam ,że idziemy spać.
Nie wiem o co chodzi bo nie wystraszył się , nie usypiałam na siłę.Nie wiem.
W dzień razem z nim się kładę ,drapię po pleckach i po 15 min.go nie ma za to wieczorem musi być "luli luli" czyli do wózka( bo usypiam w spacerówce) ale w tym tyg. to i ja się pogubiłam i nie wiem o co chodzi.
 
Vega no właśnie Filip w łóżeczku to tak walił w szczebelki głową, rękami - szok,a teraz w łóżku śpi jakoś spokojnie.
Oczywiście barierkę ma w razie czego;-)
 
ja dziś nie położyłam Alexa spać w dzień,zobaczymy co z tego wyjdzie,dziś rano pozwoliłam mu spać i wstac bez budzika,więc wstał o 10.15 zobaczymy do której wytrzyma....
 
np i wytrzymał bez problemu,20.30 już chrapał,a wstał o 9.30 czyli fajnie...spał calą noc z jedną pobudką ,żeby się napić wody.dziś powtórka. miał mały kryzys około18,ale go zabawiłam i mu przeszło:tak:
 
reklama
U nas drzemka też jeszcze jest bo inaczej jest marudzenie. Wieczorem dziewczyny zasypiają o 20. Kładą się do swoich łóżek jest czytanie książeczki i zasypiają.
 
Do góry