reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usypianie naszych kochanych misiakow

u nas dużo zależy od tego o której Barciu wstanie. jak pośi sensownie to wtedy cały dzień się jakoś układa pozytywnie. jak wstanie bardzo wcześnie to jednak musi się zdrzemnąć.
ostatnio - w piątek -wstał raniutko i potem mi zasnął w wózku.
pogoda była średnia, a ja przez godzinę łaziłam po parku żeby miał w miarę cicho i spokojnie.
 
reklama
Aga Alex śpi 12-13 godzin w nocy mniej nie! wcześniej go budziłam z budzikiem,ale teraz Spi do woli i budzi się tak o 9.30 .dziś nic nie spal,wstał o 9.30 i o 20.30 już był w łóżku i szybciutko zasnął
 
U nas drzemka obowiązkowo :) Obawiałam się jak to będzie po moim pójściu do pracy, ale nic się nie zmieniło w tym temacie, nadal chętnie idzie spać z babcią i to w dodatku śpi dłużej niż jak ze mną była - śpi ok 2 godzin, dziś nawet trzy przespała :| Wieczorem przeważnie po 21 już śpi :)
 
U nas drzemka nadal jedna..trwa 1-1,5
Wieczór o 20 już zazwyczaj Młody śpi.
No i Fifi wstaje codziennie punkt -7rano!!
 
Myślałam , że to ja tylko taki "budzik" mam hehehe :D

ja zapomniałam że zmiana czasu będzie..ciekawe jak czy Młody jakos na to zareaguje...
 
dzisiaj doznałam szoku Blanka wstała o 6 co to będzie po zmianie czasu, mam nadzieję że to tak jednorazowo. Normalnie o 12 poszła na drzemkę ale spała 2 godziny, teraz po spacerze ziewa.
 
reklama
Natalcia już w dzień nie śpi-czasami zdarzy jej się zasnąć w wózku jeśli wracamy z jakiejś dalszej eskapady.
Zasypia tak około 19.30 ale wciąż wstaje o 6.00...masakra dla mnie bo ja z pracy wracam około północy...
Ania.falko ZAZDROSZĘ...
 
Do góry