reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Uszczypniecia bociana- plamki u niemowlaka

Natalia198777

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej czy , któraś sie spotkała z czymś takim? Tak po porodzie określiła te naczynka pediatra. Ponoc znikają do 2roku życia? Miało to któreś dziecko i zniknęlo??

reklama

Zani2407

Rozwiązania
0
Hej czy , któraś sie spotkała z czymś takim? Tak po porodzie określiła te naczynka pediatra. Ponoc znikają do 2roku życia? Miało to któreś dziecko i zniknęlo??
Mój miał na karku i na czole. Na czole trochę zostalo ale widać jak np. Mocno płacze i się czerwieni wcześniej było dużo bardziej widoczne

Edit. Zapomniałam dodac, że właśnie skończył dwa lata

Natalia198777

Rozwiązania
0
Mój miał na karku i na czole. Na czole trochę zostalo ale widać jak np. Mocno płacze i się czerwieni wcześniej było dużo bardziej widoczne

Edit. Zapomniałam dodac, że właśnie skończył dwa lata
A robiłas cos z tym czy poprostu trzeba czekać? Moj ma na przedramieniu fakt, że urodzony 5dni temu ale jestem tym zaniepokojona. Zastanawiam się czy skonsultować to z jakimś dermatologiem?

Zani2407

Rozwiązania
0
A robiłas cos z tym czy poprostu trzeba czekać? Moj ma na przedramieniu fakt, że urodzony 5dni temu ale jestem tym zaniepokojona. Zastanawiam się czy skonsultować to z jakimś dermatologiem?
Lekarz mówiła że nic nie muszę robić to też może zostac lub zblednac albo zniknąć wraz z wiekiem. Mój brat ma i zostało u niego do teraz więc pewnie juz się nie pozbędzie i też na twarzy. A u mojego synka już prawie nie widać a było dość mocno, na środku czoła więc też nie chciałam by to zostało

Mokosza

Rozwiązania
0
Moja córka też miała dość widoczne, na czole nad nosem. Teraz trzeba się dobrze przyjrzeć żeby zauważyć (ma prawie 4 lata). Czasem jest lepiej widoczne jak się zgrzeje, w upały naczynia krwionośne się rozszerzają. Nic z tym nie robiliśmy, lekarka powiedziała, że może się utrzymywać nawet do trzech lat i jakoś tak było.

Madzia04071990

Rozwiązania
0
Hej. Mozesz wyslac zdjecie?
Moja 3 latka ma na przedramieniu i mowili nam,ze powinno samo zniknac do 2 roku roku jednak tak sie nie stalo- ma do dzis bardzo widocznego naczyniaka. Dermatolog powiedzial,ze jak bedzie dorosla i bedzie jej to przeszkadzac to moze usunac laserowo.
Natomiast moja mlodsza corka po urodzeniu miala na powiece, na szczescie juz nie widac i na karku, ma do dzis,ale mniej widoczne niz na poczatku- ma roczek.

JASS

Rozwiązania
0
Córka miała niedużego naczyniaczka na czole. Lekarze mówili że zniknie i tak się stało. Po drugim roku życia stał się niewidoczny.

Natalia198777

Rozwiązania
0
Hej. Mozesz wyslac zdjecie?
Moja 3 latka ma na przedramieniu i mowili nam,ze powinno samo zniknac do 2 roku roku jednak tak sie nie stalo- ma do dzis bardzo widocznego naczyniaka. Dermatolog powiedzial,ze jak bedzie dorosla i bedzie jej to przeszkadzac to moze usunac laserowo.
Natomiast moja mlodsza corka po urodzeniu miala na powiece, na szczescie juz nie widac i na karku, ma do dzis,ale mniej widoczne niz na poczatku- ma roczek.
Ciężko mi uchwycic

Załączniki

reklama

Madzia04071990

Rozwiązania
0
Ciężko mi uchwycic
Dobrze widze, to jest na calej raczce?
To moja starsza ma taki naczyniak jak w zalaczniku od urodzenia, a mlodsza miala na powiece czerwona plame,podobna jak na Twoim zdjeciu i przy placzu to ciemnialo, ale nie miala na calej raczce wiec ciezko mi cos napisac. Ale jesli to jest "uszczypniecie bociana" to zejdzie samo z czasem ;)

Załączniki

Natalia198777

Rozwiązania
0
Dobrze widze, to jest na calej raczce?
To moja starsza ma taki naczyniak jak w zalaczniku od urodzenia, a mlodsza miala na powiece czerwona plame,podobna jak na Twoim zdjeciu i przy placzu to ciemnialo, ale nie miala na calej raczce wiec ciezko mi cos napisac. Ale jesli to jest "uszczypniecie bociana" to zejdzie samo z czasem ;)
U nas są dużo jaśniejsze. Od łokcia po dloń. Mam wrażenie, ze na dloni juz nie widać. Oby zeszło. Dzięki 😉

reklama