reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uszczypniecia bociana- plamki u niemowlaka

Natalia198777

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Lipiec 2019
Postów
1 612
Hej czy , któraś sie spotkała z czymś takim? Tak po porodzie określiła te naczynka pediatra. Ponoc znikają do 2roku życia? Miało to któreś dziecko i zniknęlo??
 
reklama
Rozwiązanie
Moja trzylatka nadal ma ten ślad z tylu główki. Jednak włosy zasłaniają wiec tak nie widać. Myśle, że trochę zbladło ale mimo wszystko jest dość duży.
Dobrze widze, to jest na calej raczce?
To moja starsza ma taki naczyniak jak w zalaczniku od urodzenia, a mlodsza miala na powiece czerwona plame,podobna jak na Twoim zdjeciu i przy placzu to ciemnialo, ale nie miala na calej raczce wiec ciezko mi cos napisac. Ale jesli to jest "uszczypniecie bociana" to zejdzie samo z czasem ;)
U nas są dużo jaśniejsze. Od łokcia po dloń. Mam wrażenie, ze na dloni juz nie widać. Oby zeszło. Dzięki 😉
 
reklama
Moja trzylatka nadal ma ten ślad z tylu główki. Jednak włosy zasłaniają wiec tak nie widać. Myśle, że trochę zbladło ale mimo wszystko jest dość duży.
 
Rozwiązanie

Podobne tematy

Do góry