reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

uszkodzenia krocza III i IV stopnia

Dołączył(a)
7 Luty 2019
Postów
2
W związku z prowadzonymi analizami dotyczącymi wpływu porodu na osłabienie i uszkodzenie zwieracza odbytu oraz na nietrzymanie gazów i stolca zapraszamy na bezpłatne kompleksowe badania pacjentki po porodach z dolegliwościami w tym zakresie. Zapraszamy między innymi pacjentki po długich, ciężkich porodach, po porodzie kleszczowym, po urodzeniu dużych dzieci, nawet bez dolegliwości jelitowych.
Badania odbywają się w Łodzi. Prowadzą je specjaliści z dziedziny proktologii i ginekologii przy użyciu specjalistycznej aparaturym.in. usg wykonywane specjalną głowicą, manometria.
Po diagnostyce jest możliwość uzyskania wstępnej porady, co do sposobów leczenia.
Zapraszamy pacjentki będące 4-8 tygodni po porodzie do jak najszybszego kontaktu telefonicznego w godzinach 9-21 (liczba miejsc jest ograniczona):
- 533587311
- 605263904
- 502626675
- 501587964
Centrum Medyczne Być kobietą s.c.
Dr hab. n. med. Grzegorz Surkont
Dr n. med. Edyta Wlaźlak
 

Załączniki

  • ThinkstockPhotos-578106610-hero.jpg
    ThinkstockPhotos-578106610-hero.jpg
    32,7 KB · Wyświetleń: 80
reklama
Do góry