reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Utalentowane Majóweczki:) ..i nasze prace, ciekawe linki, porady:D

ewwe

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Struss pięknie:)) kurcze i tak równiutko:)) ja myślę że dzięki błekitowi sówki stały się mniej "dziewczyńskie" - w razie co:)) CHoć moj syneczek ma kocyk w te sówki, podszyty pięknym soczystm fioletem:) ale i tak wygląda w nim uroczo:))

Szkoła te sówki były jakis czas temu dostepne w jysk, ale potem je wyprzedawali, i taka bela bodajze 5 metrów na 140? kosztowałą 30 zl:) ja zaopatrzylam się i kupilam jeszcze inne, ale sówki zużyłam już całe:) są chyba jeszcze na allegro dostepne, ale cena razi po oczach zwlaszcza ze sama wiem ze dalam za nie o wiele mniej:)

reklama

struss

Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
dzięki dzieki :-) Tak w Jysk były te materiały, teraz wiem że jest tam do nabycia gotowa pościel ale w te duże sowy, ale cena jest mało fajna:eek:

Kocyk gotowy! (flanelka- piluszka kupiona w Pepco za 5zł, ocieplacz-w tym przypadku ocieplana poszewka na poduszkę którą kupiłam w lumpku za 2,50 zł 2 szt-wystarczyła 1 rozpruta i przycięta na wymiar, oraz materiał z Jysk - poukładane tak by pasowało, zszyte razem i jest kocyko-kołderka )
PB130400.jpgPB130401.jpgPB130397.jpg00000.jpg99999 (1).jpg

Załączniki

Megi*

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Wszystkie mnie zawstydzilyscie... Te rzeczy są piękne, wyjątkowe i widać w nich tyle serca. Ja mam dwie lewe ręce i brak cierpliwości więc zazdroszczę i napawam wzrok Waszym talentem:)

Natuszka21

Miasto
Nowy Targ
Rozwiązania
0
Gratuluję utalentowanym majówką. :-) Ja oprócz tego, że całkiem nieźle śpiewam :-p to nie mam żadnych zdolności artystycznych :no:, mało tego tak jak Megi brak cierpliwości, oraz dwie lewe ręce. :zawstydzona/y:

iza_marta

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Ja zrobiłam spódniczki dla córeczki kuzynki z tym, że niestety zdjęcia nie oddają ich uroku ;-) zresztą to są pierwsze rzeczy jakie uszyłam w swoim życiu i trochę się martwiłam czy się spodobają, ale mała miała już w nich swoją pierwszą sesje niemowlęcą :-)

Załączniki

reklama
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny sprzedaje takie rameczki. Co myślicie? Fajne? Jeżeli któraś z Was jest zainteresowana proszę o wiadomość prywatną
temp2.jpg
temp1.jpg
temp0.jpg

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry