reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

utalentowane staraczki :) hafty, szydelko, rysunki i inne :)

hejka,
wczoraj chciałam spróbować czegoś innego i postanowiłam zrobić baby booties.... odpaliłam filmik i zrobiłam tak jak mówił z 17 oczek.... tyle, że wyszło to tak że ten bucik nawet mojemu kotu się na łapę nie zmieścił hehhe..... Może on miał grubszą włóczkę... choć i jemu ten bucik raczej mały wyszedł... może chciał tylko pokazać jak się robi.... No cóż może dziś po pracy spróbuję zrobić większy....

Martusia, ale się uśmiałam z tego kota :)
Ja myślałam ostatnio, żeby zacząć robić coś metodą scrapbooking, ale trzeba sporo materiałów uzbierać.

Fajne rzeczy robicie dziewczyny.
 
reklama
Ja rok temu robiłam własnoręcznie zaproszenia na ślub-nic nadzwyczajnego ot zwykłe takie ;) w tym roku robiłam kartki na Boże Narodzenie [zostały mi kartki od zaproszeń]... i pewnie na Wielkanoc też zrobię bo jeszcze mi zostały :) Ale generalnie nic skomplikowanego bo nie mam kasy na kupowanie tych wszystkich materiałów do decoupage.... O scrapbookingu jeszcze nie myślałam, ale kto wiem, może zrobię jakiś album... Choć i tu też trzeba zakupić trochę materiałów....
Kasiu mam nadzieję, że zaczniesz coś robić i dołączysz u do nas na stałe :)
maćku czekamy na fotki-aż jestem ciekawa :)
 
Myśleć o decopage'u to ja myślałam ;) I na myśleniu się skończyło, ha, ha. Bo to wszystko niestety kosztuje. Chociaż... kurczę, muszę to sobie chyba dokładnie przekalkulować i zobaczymy co mi wyjdzie.
Kartek świątecznych jeszcze nie robiłam, ale może teraz spróbuję, bo chociaż te bajerki do "profesjonalnego" scrapbookingu też kosztują to ja raczej będę robić większość drobiazgów własnoręcznie.
Chociaż nie powiem, i jedna i druga technika bardzo mi się podoba i zazdroszczę zdolnym, którzy potrafią takie cudeńka - też czekam na fotki.
A robiłyście coś z masy solnej, bo ja ozdoby na choinkę w tym roku robiłam, aniołka chciałam Wam pokazać, ale nie umiem z telefonu :( Chyba muszę kabel kupić, ale jeszcze jutro spróbuję.
Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli
 
martusia usmiałam się z tym kotkiem
ja muszę sobie kupić szydełka i chyba też zacznę szydełkować
a mojej babci kupię druty i nie mi uwięzie skarpety:)
 
Myśleć o decopage'u to ja myślałam ;) I na myśleniu się skończyło, ha, ha. Bo to wszystko niestety kosztuje. Chociaż... kurczę, muszę to sobie chyba dokładnie przekalkulować i zobaczymy co mi wyjdzie.
Kartek świątecznych jeszcze nie robiłam, ale może teraz spróbuję, bo chociaż te bajerki do "profesjonalnego" scrapbookingu też kosztują to ja raczej będę robić większość drobiazgów własnoręcznie.
Chociaż nie powiem, i jedna i druga technika bardzo mi się podoba i zazdroszczę zdolnym, którzy potrafią takie cudeńka - też czekam na fotki.
Profesjonalne "podzespoly" faktycznie sa drogie. Ale mozna poradzic sobie inaczej ;-)
W przypadku decoupage ja zamiast tzw zestawu startowego kupilam: farbe kujawiak biala 1 l, barwniki malarskie, klej wikol do drewna, lakier do boazerii, a chusteczki - zastaw pojedynczych sztuk w roznych wzorach na allegro. :tak: Jedynym "profesionalista" jest lakier do spekan - jesli dobrze pamietam za maly sloiczek zaplacilam 14zl.

Tak samo w przypadku scrapbookingu - mozna pokombinowac i tez nazbierac wiele fajnych gadzetow, albo polowac na okazje;-)
 
Hmmmm... Maćku, to kuszące, nabieram ochoty, zwłaszcza, że uwielbiam różne rzeczy własnoręcznie robić. Może zakupy pasmanteryjne poszerzę o jakąś Castoramę ;)
A na razie udało mi się aniołkiem, zdjęcie nie najlepsze bo z telefonu a innego nie mam.
Pozdrawiam i życzę miłej i leniwej niedzieli :)
 

Załączniki

  • aniołek.jpg
    aniołek.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 32
Hmmmm... Maćku, to kuszące, nabieram ochoty, zwłaszcza, że uwielbiam różne rzeczy własnoręcznie robić. Może zakupy pasmanteryjne poszerzę o jakąś Castoramę ;)
A na razie udało mi się aniołkiem, zdjęcie nie najlepsze bo z telefonu a innego nie mam.
Pozdrawiam i życzę miłej i leniwej niedzieli :)
Sloiczny! Ja z masy solnej jeszcze nie robilam...

A propo pasmanterii - jezeli macie taka mozliwosc to sprobujcie zaopatrzyc sie w hurtownii - na pewno bedzie o wiele taniej. Ja do scrapbookingu chcialam kupic tasiemki atlasowe - na allefro i w sklepach sprzedaja ma metry za 1 zl wzwyz. W hurtowni za cala szpulke placi sie od 1 zl w gore :tak:
 
Dzięki, w sumie z masy solnej bardzo łatwo się robi, potem tylko trzeba pomalować - ja używałam lakieru do paznokci, kredek (to sukienka - a potem kredkę malowałam bezbarwnym) no i brokatu. A aureola z cienkiego druciku. Spróbuj Maćku, to naprawdę proste i przyjemne. O, na Wielkanoc też można ozdoby zrobić, ja mam zamiar.
Co do pasmanterii to kiedyś byłam w takiej hurtowni, tylko, że patrzyłam za włóczką i nie miałam czasu na rozglądanie się, ale wybiorę się tam jeszcze, bo strasznie mi się tam podobało. A lubię mieć w domu kolorowe wstążeczki, koraliki - bo lubię własnoręcznie ozdobnie pakować prezenty.
A kartki na święta robię w tym roku na 100% - to już postanowione :)
No i czekam na Twoje zdjęcia :)
 
Ja to zawsze mam zapał coś robić.... Ale najgorsze jest, że po pierwsze mam dwie lewe ręce i nigdy nie jestem zadowolona z tego co mi wyszło, a po drugie nie mam wyobraźni i tym samym pomysłów jak coś wykorzystać...
 
reklama
No więc drogie Panie pierwszy bucik uważam za skończony :) Trochę za małe sznurówki mu zrobiłam i nie starczyło na kokardkę :) A już się spieszę bo idę do rodziców, a potem na nockę do pracy-a chciałam wstawić fotkę :)




Zdjęcia z komórki więc sorki za jakość
 
Do góry