reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

utrata apetytu i senność

kasia.natka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Styczeń 2011
Postów
2 798
Miasto
Kraków
Witam, moja córeczka za dwa dni skończy 12 tygodni ale od wczoraj jest jakaś dziwna tzn. do około godziny 14 jadła normalnie czyli mniej więcej co 2-3 godziny ale jak spróbowałam ją przystawić do piersi o 17 to był krzyk, o 18 to samo dopiero koło 19 trochę zjadła z jednej piersi no i po kąpieli około 20:30 zjadła normalnie i spała do 7:30! od kilu tygodni śpi w nocy bez przerw do około 6. dziś zjadła ładnie jak wstała czyli koło 8 rano a potem dopiero koło 13 i to też po krzykach i płaczu jak jej wycisnęłam z piersi troszkę mleka...dodam że od wczoraj też dużo śpi w ciągu dnia i jest bardzo spokojna a wcześniej się tak nie zachowywała, teraz nawet jak leży sama to nie woła i nie płacze tylko się rozgląda i zasypia...karmię tylko piersią.
bardzo się martwię bo nie wiem czy to normalne czy coś jej jest, nie ma temperatury, nie mamy też problemów z kolkami, kupy robi codziennie (wczoraj nie było ale dziś już tak) do tej pory też ładnie przybierała na wadze
proszę o opinię
z góry dziękuję
 
reklama
A może to skok rozwojowy? Nie wiem, czy dobrze kojarzę, ale pamiętam, że co jakiś czas dzieci są marudne, albo jeść nie chcą, a potem następuje jakiś postęp i jest już Ok (do następnego skoku:-D)
Może poszukaj w necie info o tych skokach, bo nie pamiętam dokładnie przedziałów wiekowych, kiedy one występują.
 
Do góry