reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Utrzymujące się plamienie od tygodnia (7-8 tydzień)

Dołączył(a)
20 Marzec 2013
Postów
4
Witam
Jestem w końcówce 7 tygodnia ciąży.
Mam plamienia od tygodnia, byłam u lekarza w zeszłą środę i dostałam leki:
Luteina, Acard, Magnez i nospe.
Biorę leki od tygodnia i nadal mam plamienia czy to się zdarza?
Po jakim czasie powinno przejść?
Następną wizytę lekarz mi wyznaczył na 10 kwietnia powinnam pójść wcześniej jak nie przejdzie?
 
reklama
Agnieszka mnie osobiście niepokoiło by takie plamienie, które nie ustępuje po tygodniowym przyjmowaniu leków... Nie chcę Cię straszyć, ale ja wolałabym to skonsultować z lekarzem... zrobisz jak będziesz uważała, ale zapewne wizyta u lekarza by Cię troszkę uspokoiła... Wszystko będzie dobrze :-) Trzymaj się :-)
 
Witaj! Ja także bym poszła szybciutko jeszcze raz do lekarza. Spróbuj poprosić by zaminił Ci Luteinę na Duphaston. Wyproś usg bo może być to jakiś krwiaczek a wtedy bezwzględnie trzeba leżeć do czasu aż się wchłonie. Trzymam moccccccno kciuki!
 
trzeba skonsultować ale w tych tyg może tak być ja w 7 tyg dostałam takiego krwawienia że myslałam że poroniłam a okazało się żę krwiak pękł i potem jeszcze przez kilka tyg plamiłam brudziłam ale nakazane miałam leżenie
 
Też miałam takie krwiawienie - było efektem odklejania kosmówki. Musiałam to odleżeć (kilka tygodni)
 
Witam
Jestem w końcówce 7 tygodnia ciąży.
Mam plamienia od tygodnia, byłam u lekarza w zeszłą środę i dostałam leki:
Luteina, Acard, Magnez i nospe.
Biorę leki od tygodnia i nadal mam plamienia czy to się zdarza?
Po jakim czasie powinno przejść?
Następną wizytę lekarz mi wyznaczył na 10 kwietnia powinnam pójść wcześniej jak nie przejdzie?

idz normalnie do szpitala typowo polozniczego itd. i powiedz ze masz plamienia itd. niech cie zbadaja, moze poszukaj gdzies nawet na wlasna reke duphaston bo jest lepszy niz luteina jak ci lekarz nie przepisze ale powinien, i najlepiej lez i nie dzwigaj itd.
 
reklama
uważam, że powinnaś jeszcze raz iść do gina.. jeśli nie do swojego, ponieważ nie ma kiedy Cię przyjąć to jedź od razu do szpitala... warto mieć to pod kontrolą w szczególności, że utrzymuje się u Ciebie tak długo
 
reklama
Do góry