reklama

Uwaga. Awaria Forum była

Temat na forum 'Archiwum newsów' rozpoczęty przez aniaslu, 19 Październik 2007.

1. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

Mieliśmy awarię dysków. Zakończyła się prawie bezboleśnie lub bardzo boleśnie. Zniknęły wszystkie załączniki, więc mamy nadzieję, że zdjęcia które wgrywałaś/eś nadal masz w swoich zasobach.
    Zniknęły również awatary. Właściwie nie wiem, czy teraz powinnam się załamać , czy nawoływać do działania. Wściekłość , rozżalenie, smutek to odpowiednie uczucia. Jeśli chcesz dać im upust czekam na maile.
    Awatary niestety musicie wkleić nowe.
    pozdrawiam
    aniaslu

2. Corilla

Corilla Zaciekawiona BB

Witam dawno nie zaglądałam do Was, kłopoty zdrowotne, ale teraz nie jestem w stanie nic przeczytać :-( bo literki są tak małe, że nic nie widze:-:)baffled: czy to teraz tak już będzie? Nawet tego w tym poście nie jestem w stanie przeczytać. Prosze o pomoc i z góry dziękuje. Corilla.

3. reklama
  4. bbb223

bbb223 Fanka BB :)

witam,
    avatarek zmieniłam ale nie działa licznik postów, próbowałam resetowac ale nic, moze równie dobrze go nie byc byleby zniknął ten "krzyzyk"
    pozdrawiam

5. Elżbietka

Elżbietka mother of two sons&angel

zmień w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej rozmiar czcionki

6. GirlyGirl

GirlyGirl Fanka BB :)

Witam
    Ja mam torszkę inny problem natury technicznej, ale wole nie zakldac tematu ;-) Zatem bardzo...bardzo zcesto zdarza się, iż pisząc pościk...daje zapisz...albo edytujać ...daje zmień...i wtedy mieli mi mieli...i nagle informacja, że nie znaleziono serwera :wściekła/y: Kurcze jest to troche denerwujące bo czasmi naprawde się napocę nad treścią i musze pisać od nowa...bo nie ma nawet opcji kopiuj na forum i przed zapisaniem nie mogę nawet skopiować dla bezpieczeństwa...:baffled:

7. Elżbietka

wyjście jest bardzo proste :-)
    jak zamierzasz pisac długi post - pisz go u siebie w notatniku np, a później wklej na forum i wyślij odpowiedź. jak by coś forum zaszwankowało akurat, swoją wypowiedź będziesz miała na swoim kompie

8. GirlyGirl

Tak właśnie robię :tak: ale jest to troszkę wkurzające...bo nieraz staram się umieścić post kilka razy i nic...:wściekła/y: za każdym razem mi odrzuca serwer

9. Elżbietka

a może to coś z twoim łączem??
    ja nie mam takich problemów, a jeśli już, to baaardzo sporadycznie. czasami antywirusowy program może robić bałagan. nie wiem czy działasz bezpośrednio na modemie czy przez router - jesli przez to drugie, to może być tak ze zasialcz od routera przerywa i rwie połączenie z netem (ja tak mam jak pisze z laptopa)

10. reklama
  11. GirlyGirl

Elżbietko...korzystam z modemu...najdziwniejsze jest to, że korzystam z różnych forów i tylko na tym mam taki problem...:oo:

Nie wiem co to może być...ale kurcze czasami wklejam posty po 5..6..10 razy i już brakuje mi wytrwałości...:sorry2:

12. tika

tika Mamy styczniowe 2007 Mama Mateuszka

Witaj :)
    ... możesz, możesz skopiować treść postu :tak::tak: używając skrótu klawiszy :tak: zaznaczasz normalnie tekst, a potem

KOPIUJ tj. Ctrl + C
    i WKLEJ Ctrl + V

Pozdrawiam :-)

Poleć forum