reklama

Uwaga. Awaria Forum była

Temat na forum 'Archiwum newsów' rozpoczęty przez aniaslu, 19 Październik 2007.

1. aniaslu

aniaslu Administrator

Najlepsze odpowiedzi:
    27
    Mieliśmy awarię dysków. Zakończyła się prawie bezboleśnie lub bardzo boleśnie. Zniknęły wszystkie załączniki, więc mamy nadzieję, że zdjęcia które wgrywałaś/eś nadal masz w swoich zasobach.
    Zniknęły również awatary. Właściwie nie wiem, czy teraz powinnam się załamać , czy nawoływać do działania. Wściekłość , rozżalenie, smutek to odpowiednie uczucia. Jeśli chcesz dać im upust czekam na maile.
    Awatary niestety musicie wkleić nowe.
    pozdrawiam
    aniaslu

2. Corilla

Corilla Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam dawno nie zaglądałam do Was, kłopoty zdrowotne, ale teraz nie jestem w stanie nic przeczytać :-( bo literki są tak małe, że nic nie widze:-:)baffled: czy to teraz tak już będzie? Nawet tego w tym poście nie jestem w stanie przeczytać. Prosze o pomoc i z góry dziękuje. Corilla.

3. reklama
  4. bbb223

bbb223 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witam,
    avatarek zmieniłam ale nie działa licznik postów, próbowałam resetowac ale nic, moze równie dobrze go nie byc byleby zniknął ten "krzyzyk"
    pozdrawiam

5. Elżbietka

Elżbietka mother of two sons&angel

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    zmień w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej rozmiar czcionki

6. GirlyGirl

GirlyGirl Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam
    Ja mam torszkę inny problem natury technicznej, ale wole nie zakldac tematu ;-) Zatem bardzo...bardzo zcesto zdarza się, iż pisząc pościk...daje zapisz...albo edytujać ...daje zmień...i wtedy mieli mi mieli...i nagle informacja, że nie znaleziono serwera :wściekła/y: Kurcze jest to troche denerwujące bo czasmi naprawde się napocę nad treścią i musze pisać od nowa...bo nie ma nawet opcji kopiuj na forum i przed zapisaniem nie mogę nawet skopiować dla bezpieczeństwa...:baffled:

7. Elżbietka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    wyjście jest bardzo proste :-)
    jak zamierzasz pisac długi post - pisz go u siebie w notatniku np, a później wklej na forum i wyślij odpowiedź. jak by coś forum zaszwankowało akurat, swoją wypowiedź będziesz miała na swoim kompie

8. GirlyGirl

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Tak właśnie robię :tak: ale jest to troszkę wkurzające...bo nieraz staram się umieścić post kilka razy i nic...:wściekła/y: za każdym razem mi odrzuca serwer

9. Elżbietka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a może to coś z twoim łączem??
    ja nie mam takich problemów, a jeśli już, to baaardzo sporadycznie. czasami antywirusowy program może robić bałagan. nie wiem czy działasz bezpośrednio na modemie czy przez router - jesli przez to drugie, to może być tak ze zasialcz od routera przerywa i rwie połączenie z netem (ja tak mam jak pisze z laptopa)

10. reklama
  11. GirlyGirl

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Elżbietko...korzystam z modemu...najdziwniejsze jest to, że korzystam z różnych forów i tylko na tym mam taki problem...:oo:

Nie wiem co to może być...ale kurcze czasami wklejam posty po 5..6..10 razy i już brakuje mi wytrwałości...:sorry2:

12. tika

tika Mamy styczniowe 2007 Mama Mateuszka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witaj :)
    ... możesz, możesz skopiować treść postu :tak::tak: używając skrótu klawiszy :tak: zaznaczasz normalnie tekst, a potem

KOPIUJ tj. Ctrl + C
    i WKLEJ Ctrl + V

Pozdrawiam :-)

Poleć forum