reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uwaga! chwalę się :)

minozka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Listopad 2004
Postów
1 748
A właściwie moją Hanię, wczoraj po raz pierwszy sama usiadła!!!!
Ćwiczyła "to" przez 3 tyg. i udało jej się. JESTEM DUMNA a zarazem przerażona... Już nie mogę spuścic jej z oka, a jak tak dalej pódzie to za chwilę zacznie raczkować (chociaż mąż twierdzi że przeraczkowała przy nim ok. 50 cm.)


A dzisiaj usiadła 2 razy... jutro pewnie 3 ;)
 
reklama
Teraz Ja:)
GRATUUUUACJE!!!!!! to chyba niesamowite przeżycie!?
ja już nie moge doczekać się kiedy moja Ola zacznie siadać i raczkować.

Pozdrawiam Was.
 
dzięki!
Siada sobie już swobodnie, a teraz próbuje wstawac. Nóżki jej się wykręcają ale buźka uśmiechnięta.
A uczucie... z jednej strony cieszę się, a z drugiej... wiem że to jeszcze trochę za wcześnie na tę "umiejętnośc". boję się ewentualnych konsekwencji w przyszłości.
 
BARDZO BARDZO gratuluję i cieszę razem z Tobą .... Spryciula z twojej niuni !!
Moja córcia ma 5,5 m-ca. Rwie się do siadania ale sama jeszcze się nie podciągnie. O stawaniu na razie nie ma mowy..
 
Klusia - bardzo dziękuję
Nowy wyczyn mojej Hani: z pełzania przeszła w raczkowanie. Oczywiście nie lata po całym pokoju na podłodze, ale jak sobie przyceluje zabawkę, to potrafi do niej przeraczkowac. Całe szczęście, że mam to nagrane, bo mi rodzinka nie chce wierzyc.
 
Każde dziecko to indywidualista i na każde przyjdzie pora. Moja starsza córka miała słabe napięcie mięśniowe (wg neurolog) i nie lubiła leżeć na brzuszku ani innych ćwiczeń. Jakoś tam miałam zakodowane że z Hanią bedzie podobnie, a tu kasuje Milkę aż... miło patrzeć.

Hania ziemie z kwiatków też ma już zaliczoną, a wczoraj jak pociągnęła psa za ucho, to aż zaskolmał.
 
Minozka - G R A T U L U J E M Y !!!
Z niecierpliwością wypatruję, kiedy u nas nastąpi ten "skok milowy".
 
gratulacje, my na razie opanowałyśmy siedzenie do wstawania w łóżeczku nam chyba daleko ;),ale Nikola próbuje.....

www7ov.jpg
 
reklama
Do góry