reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uwaga! chwalę się :)

gratulacje,już raczkuje :laugh: twoja niunia jest szczuplejsza do mojej kluseczki....może dlatego my dopiero rozpoczynam naukę raczkowania... powodzenia
 
reklama
To wszystko jeszcze przed nami - jesteśmy na etapie obalania się na boki podczas siedzenia. Stajemy na nóżki, owszem, ale nie trwa to zbyt długo, bo albo brzuch leci w przód, albo pupa w tył i........pupa ze stania w pozycji prostej.
Już Ci kiedyś Minozko pisałam, że jak patrzę na Twoją Hanie, to natychmiast żałuję, że syna nie mam. Prześliczna dziewczynka, a może poczekajcie, zdążę zajść  i urodzić?
Jeszcze raz 
G R A T U L A C J E !!!  G R A T U L A C J E !!!   G R A T U L A C J E !!!    G R A T U L A C J E !!!    G R A T U L A C J E !!!
 
Bardzo Wam dziewczyny dziekuję!
rzeczywiście u Hani idzie wszystko tak szybko (oprócz zębów). Być może dlatego że jest drobna, a być może dlatego że naśladuje siostrę (nie ma to jak starsze rodzeństwo).
Kati - Hania zaklepana, narazie wirtualnie... ale musisz się szybko postarać o synka ;D
 
Chyba Cię przebiję Minozko! Moja Niunia nie dość, że siedzi, to jeszcze klaszcze w te malutkie łapeńki jak jej powiesz:
"brawo". To już hicior! Nie?
lori0038ed.jpg
 
Świetnie!!!! Brawo ode mnie, bo moja umie tylko nóżkami klaskać :) koci, koci nóżki...


No cóż... nauke stania mamy za sobą, stania z jedną ręką też, opanowujemy kucanie trzymając się jedną ręką...a ostatnio fajna zabawa! puszczam sie i robie klap na tyłek

ale zebów nie widać :(
 
od trzech dni chodzę wzdłuż mebli!!!!! a jak mnie tata wsadzi do chodzika to zasuwam po całym mieszkaniu (ciekawe dlaczego mama nie chce mnie wsachac do chodaka?)
Hania
 
a ja chce aby poszedł na nózki za szczebelki sie podciąga i bardzo sie cieszy mam nadzieje ze juz niedługo będzie sobie radził z tym doskonale :) :)
 
reklama
Moja córcia siedzi pewnie jak się ją posadzi :) ale sama usiąść nie potrafi...
Jeszcze nie raczkuje chociaż od dwóch dni przybiera przeróżne pozy: szpagaty, pełzanie do tyłu ...
GRATULACJE DLA WASZYCH BOBASKÓW ;D ;D ;D

male34mb.gif



maja.png

 
Do góry