reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uwaga! chwalę się :)

Od dwóch dni mam drugiego ząbka! Wyszedł bezboleśnie, tyle że nałożyło się z katarem, którym poczęstowała naszą rodzinkę starsza córeczka :/
Hania balansuje na nogach, stojąc sama, jak leci do przodu to paluszkiem dotyka np. krzesła, ja czuje że pewniej stoi to się puszcza!
Mówię Wam! Sajgon mam z tą małą :)


Klusia.... alez fajna Maja (moja Hania tez miała być Majeczką :) )
 
reklama
U nas zębów jak nie było tak nie ma. Już myślałam ostatnio, że coś się dzieje, bo była gorączka i niunia smoka nie chciała, ale po wizycie lekarza okazało się, że to zapalenie gardła. Za to dziecko moje wczoraj po raz pierwszy samo wstało w łóżeczku! Nie mam pojęcia jak tego dokonała, biorąc pod uwagę fakt, że była w śpiworku przygotowana do spania...
 
Akrobatka!! :) Super!



*************
My mamy za sobą pierwsze dwa kroczki, Hania codziennie ćwiczy puszczanie, ale brzuszek idzie pierwszy a nóżki nie chcą mu dorównać :)
 
Witam!
Mój Bartuś ma już dwa ząbki(dolne jedynki), raczkuje , staje przy meblach(co mnie przeraża czasem zwłaszcza jak dzieje się to w pobliżu jakiegoś kantu)
w łóżeczku wywija , wstaje turla się
istna bomba energii!!!:)
 
Rok 2006 r.

Hania juz potrafi:
-stabilnie stać,
-zrobić samodzielnie 3-4 kroczki
-rozpoznawać kotka, krówke, pieska i kaczkę
-domagać się oklasków za to co robi
-przejechać sama samochodzikiem-jeżdzidłem


nie daje już sobie wyrywać zabawek (na co Emilka się zlości)
szantażuje nas płaczem
kąpie się w brodziku z mnóstwem wody i zabawek
ma dwa ząbki (dolna jedynki)- wygląda na to że idzie jej dolna dwójka

Niestety nie potrafi sama zasypiać
i nie przesypia ciurkiem całej nocy :(


A jak coś sobie przypomne istotnego to dopiszę
 
Hania ma 4 ząbki: dwie dolne jedynki i wyszły jej górne lewa jedynka i lewa dwójka, śmiesznie będzie wyglądać ;D
 
reklama
Do góry