reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uwaga - kary za utrudnianie kontaktów z dzieckiem

katerinka my nie mamy wogole widzen ustalonych, ex mial skadac wnioski i nic muz tego nie wyszlo...
zaped do odwiedzania malej tez mu szybko przeszedl...

jedyne doczego mial zapedy to do skadania wnioskow o obnizenie alimentow... na reszcie spraw nie chcialo mu sie stawiac...
 
reklama
olka i co wygral obnizenie?
moj tez mnie straszy ale to jest ciotmen ktory duzo szczeka a malo robi i pewnie o widzenia nie wystapi
devil ja ciebie??? to milo z jednej strony ale zdania nie zmienie ze trzeba walczyc o swoje i wcale nie jestem materialistka ,tylko kazdy grosz sie liczy a zycie jest coraz drozsze w tej naszej polsce
 
katerinka wyobraz sobie ze po drugim wniosku wygral... mimo ze mialam mocne atuty a on mloda w dupie....
ogolnie mam koszmarna sedzine, nawet odwolanie nie pomoglo

w okregowym na sprawie odwolawczej sedzina spytala exa czy wie ze w meidzy czasie odebrano mu prawa rodzicielskie i dlaczego sie na to zgodzil... cyrk na kolkach.

ale juz jestesmy na pierwotnej kwocie alimentow.
wiesz co moj na jednej rozprawie spytal sedzine czy jak wniesie sprawe o widzenia to bedzie mogl zabierac mala do siebie, to ona mu powiedziala ze tak, za jakies 5 lat... to olala sprawe bo szkoda mu czasu na odwiedzanie malej
 
Nie rozpatruje nikogo kto stara sie o alimenty i je systematycznie podnosi - jako materialiste. Sam dobrze wiem, że to dla naszych dzieci. Ba ! niejednokrotnie miesiecznie wydalem na miska 2x wiecej niz kwota tych zasadzonych alimentow, ktorych i tak nie widzialem. Sam bede walczyl. Zaczelem czytac alimenty pl ... Na innych stronach i na forum prawnym dowiedzialem się, że zaniedbania placenia alimentow to przestepstwo.
 
jak ktos uporczywie uchyla sie od placenia alimentow mozesz wnosic wniosek do Prokuratury czy Policji
tylko jeszcze jedna rzecza sa zasadzone alimenty,a mozliwosc isc sciagniecia,bo jak w PL ma sie jedno dziecko i prace to juz zazwyczaj FA nie przysluguje
 
olka u mnie w miescie sprawy alimentow sa na poczatku dziennym ,jeszcze nie slyszalam zeby obnizyli ,jedynie walka jest na pierwszej sprawie i wszystko od sedziny zalezy


devil walcz !!! bo syn szybko dorosnie i jak bedzie pelnoletni bedzie juz na cos mial i poki sie bedzie uczyl do 25 moze brac , a czas leci nieublagalnie
 
Ja potrzebuję postanowienie z Sądu Okręgowego z międzynarodową klauzulą wykonalności. Troszkę to wszystko potrwa ... ale bede nieugiety ...
 
katerinka my mamy taka sedzine ze jezeli kobieta nie ejst mocna to wychodzi ze lzami w oczach... koszmarna babka... i u nas nawet kazdy adwokat wie ze sprawy znia nie sa fajne.
jest abrdzo abrdzo za ojcami,a hasla ktore mowi matka sa bardziej niz tragiczne...


devil badz wytrwaly i matak malwgo splaci wszytko razem z odstekami
 
reklama
W przyszłym tygodniu bede wiedział. czekam na decyzję. Pani dyrektor powiedziała mi, że musi kontaktować się z przełożonymi, by ustalić cokolwiek, bo jest to pierwszy taki przypadek w moim mieście. PCPR nie ma w etacie psychologa, więc muszą zwrócić się do PPP o jakiś przydział na czas kontaktów mojego dziecka z matką. Mówię wam ... cyrk !
 
Do góry