reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uwaga - kary za utrudnianie kontaktów z dzieckiem

A jaki cyrk będzie, gdy ona się zjawi pewnie.
Jak coś to daj znać co do kwoty.
 
reklama
Wątpie czy sie zjawi. Zafascynowana jes nową miłością :) ... i oby jej tak zostało ... Ale mnie sąd zobligował, by przygotowac młodego do tych spotkań więc to robię.
 
Wierz mi Elena, że gorszy stres młody przeżywał, jak ona przychodziła do domu. Po takich spotkaniach zaliczyłem z młodym dwie wizyty u lekarza.
 
Tego samego będe się ja obawiać. Bo na razie "tatuś" się nie interesuję.. ale co będzie jak zacznie?? :/ Tylko jego matka się interesuje i nawet chce widywać mała,... ale ja sie obawiam jego :((i rekacji małej...
 
reklama
Wszystko zależy co wnosi do wychowania i edukacji dziecka to jego "interesowanie sie". To musisz przemyśleć grapila.
Utrudnianie jest "be", chociaż wiem, że czasami inaczej nie można ...
 
Do góry