reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

UWAGA! Kto chętny na wspólne wakacje nad morzem?

Bezpośredniego niestety nie ma. pociągiem do Szczecina później do Kamienia Pomorskiego a dalej to już niestety autobus. Albo kwestia dogadania się kto jedzie autem zabiera po drodze wędrowców :)))) bo my byśmy jechali samochodem i lubimy autostopowiczów z małymi dziećmi :))))
Koszt??? 2 lata temu 120 zł doba od osoby pełne wyżywienie basen i inne uroki. Dla Małżów bar przy hotelu w pełni wyposażony. Każda środa i sobota dancing. Jedzenie zawsze jest wystawione jako szwedzki stół, co wieczór ognisko i micha pełna kiełbas.
Wszystko w cenie (oprócz baru) poza sezonem taniej.
Co do ceny to trzeba byłoby wiedzieć ile osób ile pokoi na ile dni. Podejrzewam, że rezerwacja dla zorganizowanej grupy MAM PAŹDZIERNIKOWYCH z dziećmi i małżami byłby jakiś rabat. Kwestia telefonu i wywiadu.:))))))
Wszystko idzie załatwić.
Pozdrawiam małż IDY.
 
reklama
Mój M. sceptycznie do tego podchodzi ale ja generalnie chętna... Tylko nie wiem czy się dogadamy w kwestii miejsca i cen, bo kazdy ma różne zasoby finansowe. Ale jeszcze czas, wiec kto wie :-)
 
miejsce to mi generalnie obojętnie jeśli chodzi o morze - choć nie obraziłabym się gdyby było można dojechać pkp no i nie było strasznie zatłoczone... ale tu w sumie jestem elastyczna pod tym względem.

a jeśli chodzi o kasę... 120 to już trochę jest... chociaż w sumie to już z wyżywieniem pełnym... no nie wiem. przy 2 osobach dorosłych i np 10 dniach wychodzi... 2400...
 
Super pomysl z tym wyjazdem ale moze znajdzie sie ktos chetny na wyjazd w gory?bo my ciagle nad tym morzem i chcielibysmy troszke zmiany:)a jesli chodzi o propozycje morza to zapraszam do danii:)tu wynajem domu na 8 osob kosztuje okolo 1500zl w gore za tydzien jedzenie w swoim zakresie a domy sa naprawde komfortowe:)jesli ktos bedzie chetny na wyjazd do danii to moge sluzyc pomoca:)
 
dla mnie wille itp. raczej odpadają, niedroga kwatera - może być :) Dania - ciekawy pomysł... ciekawe ile kosztowałby przelot...
 
To i ja się przyłączę. Ja preferują prywatne kwatery z własną łazienką. Coś mi się wydaje, że ciężko się będzie wszystkim dopasować.
 
reklama
Do góry