reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

UWAGA! Kto chętny na wspólne wakacje nad morzem?

Miniu77 byłaś w tej tropikalnej wyspie w okolicach Berlina? jesli tak to jak to wygląda w realu?
My park lego jak najbardziej ale jak Franek już bedzie kumał co to jest, a ta wyspa to mnie korci :)

My się wybieramy w okolicach maja. Moja mama mieszka w Berlinie i już nam powiedziała,że z okazji Dnia Dziecka(może wcześniej),pojedziemy tam na weekend. Ponoć jest rewelacyjnie. Mama była tam z moim bratem i jego rodziną. Ja już się napaliłam na ten wyjazd. Uwielbiam ciepłe klimaty:tak:
 
reklama
Miniu77 byłaś w tej tropikalnej wyspie w okolicach Berlina? jesli tak to jak to wygląda w realu?
My park lego jak najbardziej ale jak Franek już bedzie kumał co to jest, a ta wyspa to mnie korci :)

Moi rodzice tam byli w zeszłym roku i mimo tego że oboje bardzo lubią tego typu atrakcje to niestety się im nie podobało, stwierdzili że bardziej to przereklamowane niż fajne w rzeczywistości.
No ale to tylko opinia moich rodziców. Mama stwierdziła że woli sobie pojechać do Hotelu Gołębiowskiego w Wiśle i tam korzystać z takiego typu atrakcji :D
 
Natolin my chcemy się wybrać nad morze na kwatery,czy mogłabyś nam coś polecić?bo napewno jakieś rozeznanie masz albo stronki mi podeślij;-)
 
hmm, ELUSIA aż się zastanowiłam co pisałam, że stwierdziłaś, że znam jakieś kwatery nad morzem ;-) my nad polskim morzem byliśmy ostatnimi czasy ze 3 razy, ale głównie Gdynia Orłowo, której na wyjazd z małym dzieckiem nie polecam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
elusia, osobiście odradzałabym Jastrzębią Góre, szczególnie z małym dzieckiem. Na plaże są dwa zejścia jedne z milionem schodów drugie piaszczyste, zejść to pół biedy ale potem wejść ... można sie troche namęczyć, z dzieckiem, wózkiem i jakimiś tobołkami ;)
A do Karwii mam sentyment, mała ale bardzo przyjemna mieścina :)
 
Do góry