reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

UWAGA! Kto chętny na wspólne wakacje nad morzem?

Roxannka po prostu wyjęłaś mi to z ust, właśnie miałam zamiar napisać o tym że Jastrzębia Góra ma te zejścia na plaże nie fajne do tego wąskie plaże a tam zawsze tłumy i my też wybieramy karwię-od dziecka tam jeżdżę(jeszcze obok jest Ostrowo ale tam jest daleko do plaży, ale na spacer z dzieckiem żeby krowy pokazać albo koniki to też atrakcja) my w tym roku lecimy co prawda na Rodos, ale mam cichą nadzieję że jednak uda nam się też jeszcze skoczyć do Karwi na parę dni:)My jeździmy tutaj:
Willa Muszelka - noclegi i pokoje do wynajęcia w Karwi nad Morzem Bałtyckim
 
reklama
nina, to widze że mamy te same gusta :-) Ja do Karwii jeździłam jako nastolatka, a pozniej do Władyslawowa bo wiecej sie działo ;-)
Za to na Rodos byłam w podróży poślubnej dwa lata temu i było rewelacyjnie, wiec zazdraszczam :tak:
 
elusia, osobiście odradzałabym Jastrzębią Góre, szczególnie z małym dzieckiem. Na plaże są dwa zejścia jedne z milionem schodów drugie piaszczyste, zejść to pół biedy ale potem wejść ... można sie troche namęczyć, z dzieckiem, wózkiem i jakimiś tobołkami ;)
A do Karwii mam sentyment, mała ale bardzo przyjemna mieścina :)

właśnie wczoraj zarezerwowaliśmy KARWIE,
http://www.skrzypkowscy.pl/
blisko morze i mam nadzieję,że pogoda dopisze,jedziemy przed sezonem bo niestety lipiec i sierpień w większości już są pozajmowane,więc pozostał nam czerwiec,a w czerwcu też zdarzają się już upały,głównie zależy mi ,żeby Natka powdychała innego powietrza niż u nas na Śląsku:)a myślałam wcześniej o Jastrzębiej Górze,zatem dobrze,że mnie poinformowałaś o warunkach, jakie tam panują:-)
 
Ostatnia edycja:
Ja nastawiłam się na Łebę.Wiem że tam przez 24h jest co robić choć to nie kazdemu podoba się... Plaża czysta,jedzenie na każdą kiesźeń ,noclegi zresztą teź .Juz w sezanie można zapłacić 30zl od osoby.Atrakcji naprawdę wiele
 
reklama
Do góry