reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

UWAGA! Kto chętny na wspólne wakacje nad morzem?

reklama

E-lona

Fanka BB :)
Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Oczywiscie, ze przyjade jak tylko nie bedzie padac. Specjalnie wakacyjny wyjazd odkladam, zeby sie na targach zjawic. W zeszlym roq tez bylam.

sarisa

Miasto
Krak
Rozwiązania
0
E-lona podaj wiecej szczegółów kiedy co i jak to i może ja sie wybiore ?

E-lona

Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Elusia to kiedy jedziecie nad morze? Do Karwi? My pojedziemy 23.05-05.06 jak bedzie pogoda, a jak nie to mąż będzie urlop o tydzień przesuwał.

elusia84

Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
Elusia to kiedy jedziecie nad morze? Do Karwi? My pojedziemy 23.05-05.06 jak bedzie pogoda, a jak nie to mąż będzie urlop o tydzień przesuwał.
my jedziemy do Karwi z 7/8czerwca i zostajemy do 18tego , a Wy też się tam wybieracie?

Sivle69

Miasto
Mielec
Rozwiązania
0
A wybiera się ktoś do Międzyzdroii? Ja prawdopodobnie na cały lipiec a ojciec Adama na całe wakacje...
Jest też możliwość załatwienia rabatu na noclegi;)

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry