reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

UWAGA! Kto chętny na wspólne wakacje nad morzem?

reklama
no to dawaj - w samolot i nad Bałtyk :-) bo nad Śródziemne to wiele z nas nie będzie chyba sobie mogło pozwolić... :-(
 
wieeem!!!!!!!!!! zarezerwuje kampingi 400-500 euro za domek za tydzien w sezonie i kilka takich zarezerwuje i pogode mamy gwarantowana bo u nas prawie non stop slonce:)) a w lato tropiki:))))))
 
no dokladnie..jak kuzynka mi pisze o cenie smazonej ryby nad Baltykiem to wlos sie jezy! przegiecie! wlasnei tam powinno byc tanio bo morze! a Lazurowe ma to do siebie ze jest cudooowne i to sloneczko:))) na nk mam foty z ST RAPHAEL z 2009 roku:) cale lazurowe zjezdzilam rowno -nie chcale sie-ale tam jest tak pieknie ze gdyby nie maz to bym sie tam przeprowadzila nawet dzisiaj! Maz nie chce bo jak twierdzi- w domu by mnie widzial tylko w nocy i w zime bo non stop bym dupencje w wodzie moczyla:))) a po drugie chlop nie lubi slonca i upaluuu wrrrr!

ULISIA wejdz sobie na www.opodo.fr i zrob symulacje lotu tak na 2-3 mce przed podroza a np miesiac przed to zobaczysz roznice:) my do PL za dwa bilety w obie strony zaplacilismy 412 euro a jakbym chciala tak z miesiac przed to 560 euro za JEDEN! taka roznica jest.
 
2. my:D
a co do miejsca, to my proponujemy sprawdzony pensjonat w Pobierowie:D bo nie będę ukrywać że nasz udział zależałby od wybranego miejsca właśnie i systemu zmian w męża pracy...
 
ja bym sie nawet pisała ale to wszystko bedzie zalezało od przyjazdu meza, mojego powrotu do pracy i złobka.
 
reklama
Ida - a czym się da dojechać do Pobierowa? I jak ceny? co do terminu to ja jestem bardzo otwarta... :-)
 
Do góry