reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

UWAGA! Kto chętny na wspólne wakacje nad morzem?

Elusia to super. A za Natalkę też musicie płacić?

Ja się zastanawiam jeszcze nad Chłapowem i Władysławowem. Wiecie może jak tam jest z dojściem do plaży? A i może głupie pytanie, ale jak to jest z wózkiem na plaży? Da się czy nie ma jakiś ścieżek czy czegoś takiego po czym można wózkiem pojeździć, bo nosidełka nie chcę kupować?
 
reklama
A my właśnie do Jastrzębiej Góry jedziemy, noclegi mamy w http://www.aisza.jastrzebiagora.pl/
Wiem że zejście ciężkie ale ja lubię "urozmaiconą" linię brzegową.
A noclegi wybraliśmy tam bo jest wielki plac zabaw i mają też salę dla dzieci w środku w razie niepogody.
Po drodze mamy zamiar wpaść do Gdańska a potem objechać cały półwysep helski i odwiedzić fokarium na Helu. No i fajnie bo za Zuzkę płacimy połowę a Majeczka gratis i w dodatku dostanie swoje łóżeczko więc nie muszę kupować turystycznego.
 
Ostatnia edycja:
nie płacimy za Natalkę,ogólnie za pokój 100zl za dobę,czyli na osobę 50zł,do dyspozycji wielkie łoże małżeńskie i doniosą nam łóżeczko turystyczne,ale pewnie i tak mała będzie z nami spać :)
chyba nie da się wózkiem jeździć po plaży,wózek musiałby mieć kola minimum 13cali,:szok:tak mówili ostatnio w TV,:-Dhehe to prawie jak koła z auta,bo maja bodajże 17cali:laugh2:
 
Z tego,co pamiętam,to we Władku były drewniane chodniki dla wózków na plaży i dogodne zejście,ale byłam tam kilka lat temu (w Cetniewie) i mogło sie ,oczywiście,zmienic...
 
wiecie co, może się coś zmieniło od tego czasu, gdy byłam tam ostatnim razem, ale jak byłam to we Władysławowie były takie tłumy ludzi, że z dzieckiem bym tam nie pojechała.
 
Happy masz racje, ze sa takie drewniane chodniczki do plazy I Ty Nat tez, ze sa tam dzikie tlumy ludzi. Uwielbiam Władka, ale w tym roku chce pojechać tam gdzie jest molo :)
 
E-LONA na długi weekend na pewno ludzie będą, a później to myślę, że spokojnie.
SARISKA ja też lubię molo i kocham Gdynię Orłowo, ale z dzieckiem to dla mnie trochę nie dobre miejsce, chociaż jak tak będę wybrzydzać to w końcu żadne miejsce nie będzie OK...
 
reklama
nie no to powinno być OK, tam jest dużo małolatów zawsze ;-) więc w maju nie powinno ich jeszcze tam być ;-)
 
Do góry