reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

UWAGA OSZUSTKA !!!

tez chyba czytalam o tej dziewczynie na bb
Kazdy jest inny
ale niestety zrozumiec takich ludzi nie potrafie
 
reklama
ja często kupuję na necie...(nic nie poradzę że jestem wygodna)
co do danych tej pani to powinne być prawdziwe (w w tym banku to raczej sama osobiście zakładała konto).. no chyba że działa na wieksza skalę i ma fałszywe dowody osobiste...
może jest ktos ze szczecina? ktoby chociaż sprawdził czy taki adres istnieje...

a tak dla przestrogi poczytajcie ten watek..
www.babyboom.pl/forum/index.php/topic,2938.msg87862.html#msg87862
 
adres istnieje ale inne nazwisko jest pod tym adresem

o tej oszustce edzia nowa słyszałam, co sobie biznesik urządziła.

Będę Wam pisała co sie dzieje dalej w tym temacie
 
:mad: Co za bezczelna hiena!! Melanie, mam nadzieje, ze odzyskasz swoje pieniadze, a najwazniejsze, ze dasz nauczke tej osobce :mad: Naprawde, nie potrafie zrozumiec i zaakceptowac takiego chamstwa.
 
Oby skisła w piekle durna baba....

A pamiętam jak pisałaś o tych ciuszkach, że zamówiłaś... tak się cieszyłaś....

A moi znajomi kiedyś chcieli kupić w taki sposób samochód i nawet zaliczkę wpłacili.... ::) ::) ::)
 
reklama
Kociak pisze:
najlepiej to jest chyba umawiac sie jak sie cos zamawia ze jak bedziemy odbierac to zaplacimy

nie zawsze jest dobra przesyłka za pobranie... nie dośc że wyzsze koszta.. to i tak nie wiadomo co jest w srodku( nie ma mozliwości zajrzenia do srodka.. tak ma poczta w regulaminie...)..i trzeba zapłacicć przed odbiorem... ale jak zajrzymy i jest nie to co miało byc to można zablokowac pieniądze na poczcie...
 
Do góry