reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

UWAGA OSZUSTKA !!!

gabi22

Fanka BB :)
Melanie masz strasznego pecha

jak chcesz to moge Tobie troszke pomoc

w poniedziłek bede w Szczecinie wiec moge sie przejsc na ta ulice i zobaczyc kto mieszka podtym adresem a pozatym moja ciotka robi w banku wiec moze bedzie mogła sie jakos dowiedziec kto jest włascicielem tego konta

reklama
M

Melanie

Gość
Gabi
naprawdę ??
Jak bys mogła to byłoby suuuuper

a wiecie co wytropiłam?
ona jest na innym forum i sprzedaje te same rzeczy
własnie z nia pisze i udaję zainteresowaną a ona nie kuma, że to ja pomimo tego, ze piszę z tego samego konta

ona ma inny adres mailowy i nicka - sara tu na bb miała - aneta
może ta, co z nia teraz piszę jest nie winna, a ta co mnie oszukała skopiowała od niej fotki
zaraz się dowiem, bo czekam na nr konta
ma mi go podać

Aniulka

Miasto
Leszno
ale z Ciebie dedektyw!! Powodzenia Melanie, niech się babie ukróci i to na dobre!!!!!

Gabi jednak to forum to fajna rzecz. Dobrze wiedzieć że piszą z nami osoby, na które w trudnych sytuacjach można liczyć. Masz u mnie dużego plusa za ofertę pomocy Melanie ;) ;)

gabi22

dziekuje i polecam sie na przyszłosca

Melanie napisz mi tylko co mam zrobic jak sie okaze ze na tej ulicy naprawde mieszka ta dziewczyn

M

Melanie

Gość
gabi
nic :)

tylko sprawdź i tyle

ta co ją wyczaiłam na innym forum pisała ze mną i miała napisać adres i nr konta oraz nr tel
ale jakos nie odpisuje ::)
myżśę, ze to może byc ona

a zdjęcia z ciuchami sie te same - i pisze, że jest ze Świnoujścia

Liriel

Gdybym napisała to, co ciśnie mi się na usta w tej chwili, pewnie skończyłoby sie dożywotnim banem na forum. I jak tu do cholery prosić teraz o jakąkolwiek pomoc, kiedy oszustów się mnoży. Po prostu szlag mnie trafia...

M

Melanie

Gość
szkoda nerwów
zawsze byli tacy co żerowali na innych
ale ja wierze w zwykłą życiową sprawiedliwość i jestem przekonana, że pożałuje i otrzyma odpowiednią zapłatę

axxa

Miasto
podlasie
ja jak kupuję cos na forum.. to proszę daną osobę o wystawienie na allegro.. większa pewność... a allegro w razie oszustwa zwraca pieniązki w granicach 50-300 PLN.. jest trochę zachodu aby je uzyskac...

reklama

lindsay

oj wskoczyłam do Was z października zeby sprawdzić co sie dzieje. ale małpa! najgorsze ze jedna taka potrafi zepsuć 10 dobrym opinie. trzymam kciuki za rozwiązanie tej sprawy. i dzięki , bo sama teraz będę ostrożniejsza. pozdrawiam wrześniowe mamy- październikóweczka.

Do góry