reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

UWAGA OSZUSTKA !!!


melania....dobierz sie francy do dupy....bo ja juz nerwowo nie wytrzymuje ... w ciagu jednego dnia przeczytalam o 3 oszustkach na roznych forach.....krew sie we mnie gotuje a nie mam jej duzo, dlatego musze lykac zelazo ;)
pozdrowionka
Ania
 
reklama
KingaB pisze:
Ja jestem ze Szczecina i wiem, ze taki adres istnieje, sama niedaleko mieszkalam.Melanie bardzo mi przykro, dobrze zrobilas zglaszajac to na policje.Mam nadzieje,ze sie nie zrazisz do szczecinianek? ;)

no cos ty ;)
ta osoba (bo to wcale nie musi byc kobieta) napewno nie mieszka w szczecinie - tak sobie myślę.... że nie podałaby swojego miasta


ania to nie będzie łatwe ale zrobie wszystko co będę mogła >:D
 
Melanie nie daj sie, walcz do końca!!! Podziwiam twój zapał i oby ci nie przeszło!!! Takim ludziom się należy.Niech nie kpia ni nie zarabiają na niewinnych ludziach.Jeszce dobrze wiedząc że człowiek sie z kazdym groszem liczy!!!
 
Melanie -jutro.. a może dzis postaram się połazic po allegro.. i zobaczyć czy cos wystawia.... a może uda mi się cos jeszcze wymyślic... dzis jest juz za późno... miałam związane ręce(brak netu przez parę godzin)..
rano wstanę wypoczęta i będę myśleć...
 
Jestem w szoku!! Wpadlam tu z grudniowych mam i mi szczeka opadla! Tym bardziej, ze sama kupuje mnostwo przez internet i odpukac jeszcze sie nie nadzialam.

Melanie - dobra robota! Podoba mi sie! Jestem pod wrazeniem! :laugh:

Pozdrawiam wszystkie Mamusie - obecne i przyszle! ;D
 
Kolejne namiary:

ma 2 zawieszone konta na allegro:

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=3606318

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=3654620

pisałam do osób, które robiły z nią interesy i narazie jedna mi odpisała - podała mi jej nr tel i to jest ten sam, co juz otrzymałam od dziewczyny z forum bizz.

To jest ona!

Jeszcze do niej nie dzwoniłam, bo nie wymysliłam jak ją dupnąć - jeśli żeczywiście jest ze Świnoujście, to mam kawałek drogi - jak nie byłabym w ciązy, to bym się przejechała
a tak zostaje mi jeszcze to przemyśleć.
Zresztą, może policja "coś" ustali.


 
Melanie-myślę że ona nie jest ze świnoujścia... jeżeli pofatygowaa się o fałszywe dane to napewno mieszka gdzieś daleko od tego miasta... gdzieś w przeciwna stronę...

zastanawia mnie tylko jeden fakt... jak to możliwe że do jednego numeru konta przypisane sa różne personalia...

często robię przelewy... i wszystkie dane muszą sie zgadzać..bo w innym wypadku przelew wróci...
 
teraz niestety banki puszczaja przelewy nawet jesli dane sie nie zgadzaja ;(
to niestety jest prostsze dla bankow, ale nie dla nas
 
reklama
zobaczcie jak teraz przestępcy i tym podobni sa świetnie chronieni prawnie
na informacji telefonicznej nie chciano mi podać nr tel do adresu, który podałam, bo nazwisko osoby zameldowanej tam sie nie zgadzało
w banku sie nie doproszę jej danych, chociaż konto należy do oszustki
nawet policja załatwia to miesiącami :p

 
Do góry