reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

UWAGA OSZUSTKA !!!

Kiedyś słyszałam w radiu zet( u Wajsa),ze można wpisać zupełnie inne dane a przelew i tak dojdzie,bo dane osoby są już jakoś "zakodowane" w numerze konta.Tak więc nr. konta jest najważniejszy i to wystarczy.
Melanie powodzenia w śledztwie.Ja też parę dni temu zamówiłam na allegro ubranka dla małego,mam nadzieję,że wszyscy okazą się uczciwi.Tylko moje nie kosztowały 130 pln. na szczęście...
 
reklama
na allegro zamawiałam przwie wszystkie ciuszki i zawsze było ok

tutaj zamawiałam prosto z forum - na zaufanie i o !
 
wlasnie slyszalam w Bilansie, ze opracowywany jest przepis dla bankow, ktore beda musialy zwracac uwage na pozostale dane wlasciciela konta i jezeli cokolwiek nie bedzie sie zgadzac to nie beda mogly realizowac przelewow, czyli precz z falszywymi adresami
tylko dlaczego tak pozno!!!
 
Wiecie co??? jeszcze nigdy nie kupowałam nic z internetu, bo mam go krótko i nie zdecydowałam się na takie zakupy. Po tym wszystkim czego się tu naczytałam chyba jeszcze długo nie odważę się nic kupiś w ten sposób.

Wszystkie uczciwe osoby sprzedające mogą " podziękować" teraz takim oszustkom, bo pewnie takich "ostrożnych" jak ja znajdzie się teraz więcej
 
ja mam nadzieje kupic co najmniej laktator aventu, bo jest o wiele tanszy niz w aptekach czy sklepach, ale na allegro, bo mam wiecej zabezpieczen (tak mi sie przynajmniej wydaje)
 
dziewczyny co innego sklepy internetowe i aukcje - 100% pewności nie mamy nigdy ale w 99% wszystko jest ok

 
Ineczka ile właściwie kosztuje taki laktator.Mi nie był za pierwszym razem potrzebny to go nie mam.Miałam tylko nakładni silikonowe na piersi bo miałam strasznie poranione na początku.Z góry dzieki za info.Pa
 
Beacia stala cena za nowy na allegro to 143 + przesylka, wiec jakies 150zl
a u nas w aptekach ostatnio nie dosc, ze sa tylko te z woreczkami (a ja wole te z 2 butelkami) to cena nie schodzi ponizej 180
a co sadzicie o muszlach silikonowych na piersi?
 
Melanie pisze:
zobaczcie jak teraz przestępcy i tym podobni sa świetnie chronieni prawnie
na informacji telefonicznej nie chciano mi podać nr tel do adresu, który podałam, bo nazwisko osoby zameldowanej tam sie nie zgadzało
w banku sie nie doproszę jej danych, chociaż konto należy do oszustki
nawet policja załatwia to miesiącami  :p

Teraz tylko potrzebne bylyby znajomosci na policji, prokuraturze lub biorze meldunkowym kraju lub w banku. Tak najszybciej mozna sprawe zalatwic.
 
reklama
Do góry