reklama

Uzdolnione grudniówki :) - hafty, szydełko, biżuteria, rysunki i inne

Temat na forum 'Grudniowe mamy 2010' rozpoczęty przez Wiolcia_6, 10 Maj 2010.

1. Wiolcia_6

Wiolcia_6 Grudniówka 2010 :)

Dziewczyny watek powstał do dyskutowania na temat haftów, szydełkowania, rysunków artystycznych itp. może któraś z was zajmuje się tworzeniem biżuterii, robieniem artystycznych zdjęć a może jest zagorzałą malarką??

Zachęcam do rozmów i oczywiście pokazywania swoich dzieł:-)

2. missiiss1301

missiiss1301 Kochamy Cię Antosiu :*

to ja zaczne od wklejenia linkow do robienia bucikow czapeczki sukieneczki a pozniej sie pochwale swoimi dzielami :)
    [video=youtube;QOlsvJNklow]http://www.youtube.com/watch?v=QOlsvJNklow&feature=related[/video]
    [video=youtube;h-KyPb38_Rs]http://www.youtube.com/watch?v=h-KyPb38_Rs&feature=related[/video]
    [video=youtube;8us27gcOPD4]http://www.youtube.com/watch?v=8us27gcOPD4[/video]

prosze :)

a i to link do moich rysunkow

Softbutterfly Site

:-)

3. reklama
  4. ewwe

ewwe Fanka BB :)

missiiss śliczne rysunki - tez kiedyś rysowałam, talent - nie powiem - był, ale baaardzo nie lubiłam tego robić. Co do szydełkowania to moja mama robi to zawodowo, więc jak nie Wy to ona może nauczy mnie dziergania tych śliczniutkich, słodzieńkich malutkich bucików, obiecuję być aktywna w tym wątku ( albo to znów moj słomiany zapał ):)

5. myangel

myangel Mamusia 01'07 i 11'10

a ja nalogowo robię fotki kwiatków, ptaszkow i ludzi :) Nie jestem profesjonalistką ale kocham to co robię. Gram tez na gitarze i spiewam ;-)

6. Wiolcia_6

Wiolcia_6 Grudniówka 2010 :)

UUu dziewczyny ale wy macie artystyczne dusze.
    Myangel kojarzysz mi się z boginką z dawnych mitów :) pokaż zdjęcia - z chęcią obejrzę :)
    missiiss baaardzo ładen rysunki i piekne zdjęcia. Teraz czekam z niecierpliwością na zdjęcia buciczków :D

7. myangel

proszę bardzo ;-)

DSCF9262.jpg

fotka1.jpg

fotka2.jpg

fotka3.jpg

jst14.JPG

fotka4.jpg

Takie tam moje, nic spejalnego ;)

8. myangel

niestety fotki zostały automatycznie zmniejszone :(

9. missiiss1301

missiiss1301 Kochamy Cię Antosiu :*

a masz jakies nagranie na youtubie ?? :) bo ja mam jak masz to pokaz pokaz :)

10. reklama
  11. Salomii

Salomii Fanka BB :)

heheh :) jaa lepiej jak nie bede spiewac ;) ale kiedys sporo mazalam olowkiem, mialam faze na portrety i produkowalam je namietnie, niestety wszystkie sa w pl a ja juz dawno nie trzymalam olowka w reku, moze kiedys sie jeszcze do tego zabiore :) ale to mialo dzalanie terapeutyczne a teraz na szczescie nie jest mi to potrzebne :p

12. myangel

no niestety nie mam, wiesz, ze nawet o tym nie pomyslalam, ale zaczelam prowadzic swojego bloga photo ale jak narzie dodalam tylko 3 fotki - mysle, ze to juz po powrocie zabiore sie do tego ;-)

Poleć forum