reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uzdolnione grudniówki :) - hafty, szydełko, biżuteria, rysunki i inne

Myangel i bardzo ładne zdjęcia! uwielbiam zdjęcia kwiatów, robaczków, pszczół w kwiatkach itp. więc mnie sie twoje zdjęcia ogromnie podobają :) Salomii mam jednak nadzieję, że się pochwalisz rysunkami lub wrócisz do rysowania. Ja też kiedyś rysowałam w okresie buntu, słuchania metalu i tworzenia własnego świata :)) Ale mi przeszło... cale szczęście :)
 
reklama
Cos dla mnie :-) Ja rysuje, maluje (ale ostatnio malo na to czasu),robie kolczyki i naszyjniki, w wolnym czasie gotuje. Tu mozecie zobaczyc troche dan jakie robie :) i troche grafiki (ale rysuje tez i maluje zupelnie inaczej, tu tylko troche komiksowego bazgrania):

To trzeba lubić

Choc ostatnio blog zaniedbalam. Nie mam glowy do gotowania od czasu, jak wiem ze dzidzia na choryzoncie :) Jednak jak kogos zaintryguje jakas potrawa, to zapraszam do gotowania ze mna :)
 
... Ja też kiedyś rysowałam w okresie buntu, słuchania metalu i tworzenia własnego świata :)) Ale mi przeszło... cale szczęście :)

Raczej szkoda...mnie zamiłowanie do metalu, rocka i gotyku nie przeszło mimo, iż jestem po 30-tce. Oboje z mężem mamy taką pasję i kolekcjonujemy płyty z ulubioną muzą. Mamy ich ok 1200 szt. Zamierzam zresztą moją kruszynkę raczyć Lacrimosą czy delikatnymi nutkami Arcana jeszcze w ciąży - potem będzie jak znalazł na spokojny sen:tak:

Ja dla odmiany nie rysuję, tylko fotografuję. Gram też na gitarze i piszę teksty (najczęściej dla zaprzyjaźnionych kapel metalowych) oraz zabawne wierszyki o mojej zabawnej rodzince:)

Za to szczytem moich możliwości w zakresie robótek jest... szalik:-D
 
Raczej szkoda...mnie zamiłowanie do metalu, rocka i gotyku nie przeszło mimo, iż jestem po 30-tce. Oboje z mężem mamy taką pasję i kolekcjonujemy płyty z ulubioną muzą. Mamy ich ok 1200 szt. Zamierzam zresztą moją kruszynkę raczyć Lacrimosą czy delikatnymi nutkami Arcana jeszcze w ciąży - potem będzie jak znalazł na spokojny sen:tak:

Niezle :) Jak ja zaczelam w liceum sluchac metalu, nosic glany i ubierac sie na czarno - rodzice tez mieli nadzieje ze mi przejdzie - i z glanami do teraz czekaja :-) No i czarny nadal dominuje znacznie :-) Moze metal poszedl sobie i przerzucilam sie na rock, do tego industrial (np. NIN) doszedl. Nasze dziecko juz w brzuchu bedzie gitarki elektrycznej sluchac :-)
 
Te buciki strasznie mi się podobają. Właśnie robię sobie schemat na podstawie filmu i od jutra mam zamiar zacząć pracę. Trzymajcie kciuki :)
 
moje juz jest na staraczkach ale wkleje jeszcze raz :)
 

Załączniki

  • sukieneczka z..jpg
    sukieneczka z..jpg
    36,3 KB · Wyświetleń: 87
  • komplet.jpg
    komplet.jpg
    37,8 KB · Wyświetleń: 91
  • sukieneczka-1..jpg
    sukieneczka-1..jpg
    33,4 KB · Wyświetleń: 93
  • niuniu..jpg
    niuniu..jpg
    42 KB · Wyświetleń: 111
  • zielonkawy..JPG
    zielonkawy..JPG
    58,7 KB · Wyświetleń: 154
  • portki..jpg
    portki..jpg
    33 KB · Wyświetleń: 110
  • kiecka..jpg
    kiecka..jpg
    36,5 KB · Wyświetleń: 101
  • kiecka2..jpg
    kiecka2..jpg
    33,5 KB · Wyświetleń: 97
  • ogrodniczki..jpg
    ogrodniczki..jpg
    34,6 KB · Wyświetleń: 91
  • wiola2..jpg
    wiola2..jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 110
reklama
Do góry