reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uzdolnione grudniówki :) - hafty, szydełko, biżuteria, rysunki i inne

Missiiss a ten piesek heh to ten wiekszy grzeczny czy ten co Ci po katach robi? :) Ja podzielam zachwyt Szwarou wszystkie rzeczy sa super ale w zestawie czapeczki i bucikow zakochalam sie normalnie :)) przepiekne! Widzialam tam rozne kolory, cudne sa jak niewiem :)
 
reklama
przebija przebija jest wiele kobitek jedna na naszych grudniowkach ktora bardzo duzo robi na szydelku i od niejs ie zarazilam

no ten zielony komplecik akurat pojechal do jednej dziewczyny ale kasy juz od 2 tygodnie nie widzialam na koncie :/ a ufalam ze pierw wysle i jak sie podoba to kasa a teraz chyba jak bede sprzedawala to pierw pieniazki a pozniej paczka bo tak w sumie troszke glupio kolezanka z forum a troche olala sprawe no chyba ze sie cos stalo tfu tfu

sukieneczki narazie zostawiam dla dzidzi jak bedzie dziewuszkabedzie jak znalazl a jak chlopiec to sprzedam :) bo po co ma lezec niewiadomo ile i tk moj maz chyba tylko chlopcami strzela :p no ale zobaczymy :)teraz zabralam sie za cos fioletowego tzn juz jakies 3-4 tygodnie temu ale jakos nie chcemi sie narazie wrcac ale chyba zrobie spodenki i sweterek ..

a te ogrodniczki to tak zrobilam ze sa miedzy nozkami rozpinane i mozna pieluszke zmieniac bez sciagania calych :) to napewno bedzie dla mojej dzidzi i juz seie nie moge doczekac kiedy je jemu albo jej zaloze :D

najsmieszniejsze jest to ze ja mam pellnogazet ale ja nic z nich nie kumam :/ tam sa schematu ktore w ogole nie rozumiem nie wiem co to slupek i polslupek choc pewnie je robie ale uczylam sie wlasnie na tych filmikach z youtuba i dlatego nie wiem jak cos ie nazywa i robie cos poprostu z pamieci z tego co widzilam a czasem sama zrobie jakis wzorek ktory sie okazuje pozniej ze taki juz jest :)
 
Ostatnia edycja:
Zrobiłam te szydełkowe buciki. Wyszły super! Chociaż bez przeróbek się nie obeszło. Nie miałam takiej włóczki, więc robiłam tak, żeby wymiary się zgadzały. Szwagier miał zmierzyć stopy syka i nie wiem na ile dobrze to zrobił. Boję się, że butki mogą być za małę. Nie znam się na dzieciaczkach i na ich rozmiarach, dlatego zrobiłam podeszwy większe niż podał szwagier, ale różnie to z tymi chłopami jest.
Teraz musze tylko je dostarczyć do Szkocji.
 
Dziewczyny a co muszę kupić do zrobienia takich bucików?? Od weekendu biorę się do roboty tylko nie wiem jak się za to zabrać...
Missiiss padlam jak zobaczyłam twoje dzieła! SZOK! jaki ty masz talent dziewczyno!
agbar zdjęcia zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia poprosze :-)
 
Missiiss rewelacyjne sa te Twoje dzieła. Zainspirowałaś mnie dziewczyno i zaczęłam robić czapeczkę - na podst. filmiku z youtuba. Faktycznie - to o wiele łatwiejsze niż korzystanie z poradników, z których ja także nic nie kumam. Dzięki!:-)
 
Mississ mam prośbę do Ciebie. Mogłabyś udostępnić wzory tych śliczności? Siedzę w domu i się nudzę, więc chętnie zrobiłabym coś pożytecznego.
 
ciesze sie ze filmiki wam pomagaja :)

salomi to jest ten wiekszy piesek ale jak byl malutki teraz wzrostem sie minimalnie zmienil ale mao wiele wiecej siersci :) kiedys wkleje ich razem :)

agbar tzn jak wzory ?? bo ja nie potraie ze schematow ja poproetu robie z pamieci i wzrokkowo . na youtubie jest wiele wzorow wystarczy wpisac crochet :) bo ja nawet nie wiem co to slupek i polslupek :) naprawde... ja wszystko wzrokowo z filmikow
 
reklama
ja nawet sie nie zabieram za robienie takich rzeczy - matka natura mi tych akurat talentow poskapila ;-) nawet jak guzik przyszywam, to mi sie nitka poplacze albo gdzies zawinie ...

przynajmniej moge podziwiac :-)
 
Do góry