reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uzdolnione grudniówki :) - hafty, szydełko, biżuteria, rysunki i inne

jak pierwszy raz siadlam do filmiku to tez niemoglam od razu zalapac ale pozniej szybciutko idzie :) puszczasz kawalek i zatrzymujesz a w razie czego cofasz i to jest najfajiejsz e:) ja grac na gitarze przez youtuba sie nauczylam :)

wiolcia
skarbie najlepiej to kup sobie szydelko i welne polecam do bucikow na szydelko 2,5-3,5 taka optmalna ta grubsza na grudzien bedzie lepsza :) ja robilam na 5 i mam kilka ale naprawde bardzo grube i chyba za grube wychodza te buciki... to trzymam kciuki :) na allegro albo w pasmanteri powiesz ze chcesz szydelko 3,5 i welne do niej to ci pani da :) i doradzi pewnie jak nie bedziesz cos wiedziala :) a w razie czego i ja sluze pomoca :)
 
reklama
zobaczcie co znalazłam w necie <3<3 :
torba.jpg
A oto schemat:
SWEET HAND-Knitted 057.jpg
Matko w jakim to języku??:)
szkoda, że missiiss nie czyta schematów to by mi może coś wyczytała :D,
ale może któraś z Was coś pomoże...:)

w ogóle to jest na szydełku czy może na drutach?
Ależ mi się ona podoba...
 

Załączniki

  • SWEET HAND-Knitted 010.jpg
    SWEET HAND-Knitted 010.jpg
    11,7 KB · Wyświetleń: 81
Ostatnia edycja:
nie wiem dziewczynki jak Wam idą prace:) ale ja się dziś zabieram za buciki dla mojego bąbla:) Dam Wam póżniej znać jakie efekty:D
 
O widzisz to ja może też w końcu się zbiorę za zrobienie bucików :) Dzięki Missiiss mam już wszystkie akcesoria, więc chyba najwyższa pora.
czekam z niecierpliwością na zdjęcia bucików! :)
 
a ja musze dokonczyc w koncu moj komplecik fioletowy ktory zaplanowalam czyli spodenki isweterek ale przez te mdlosci nic mi sie nie chce
i oczywiscie czekam na buciki wasze kobitki !!!! :)

ewwe torba swietna ale ta rospiske to ja ni jak nie jarze :0)
 
Macie laseczki talent:tak::tak: ja tam niestety ani malować nie umiem ani tym bardziej na drutach robic czy na szydełku nie mówiąc już o robieniu własnoręcznie biżuterii:zawstydzona/y:
 
aluska a scrapbooking czy jakos tak albo cos z filcu ?? :) jak masz duzo wolnego czasu to mozna pokombinowac np jakis album na pierwszy roczek dzidziusia albo kalendarz ciazy jakis :) duzo technik jest zeby porobic cos z niczego :)
 
aluska a scrapbooking czy jakos tak albo cos z filcu ?? :) jak masz duzo wolnego czasu to mozna pokombinowac np jakis album na pierwszy roczek dzidziusia albo kalendarz ciazy jakis :) duzo technik jest zeby porobic cos z niczego :)
a mogła byś mi wytlumaczyć na czym polega scrapbooking:dry:

missiiss śliczne dzieła tworzysz tym szydełkiem:tak: czapeczki i sukieneczki takie urocze nie mówiąc już o reszcie;-) może ja też bym spróbowała coś wydziergać ze swoim beztalenciem:dry:
 
Ostatnia edycja:
to jest robienie czegos ze wszystkiego co masz pod reka :) np kartki czy albumy . z guziczkow kartonikow kolorowych papierow wstazeczek naklejek i innych ciekawych rzeczy :) juz daje przyklad

https://www.babyboom.pl/forum/stara...fty-szydelko-rysunki-i-inne-38885/index4.html

np tutaj macku zrobila piekny album :) ja kupilam sobie kilka rzeczy i musze dokupic na allegro bo bede bratu robila na chrzciny album :)

Rękodzieło - Aukcje internetowe Allegro
a tutaj masz z allegro linka do roznych robotek :0 ) wchodzisz na allegro i rekodzielo i to ci wyskoczy :) albo zlinka co wkleilam :)
 
reklama
missiiss dzięki za linka, zerknęłam i jestem zauroczona takim albumem :tak:jak sie dowiem płeć to pewnie też coś takiego zrobię dla maleństwa bo jest przepiękne...
właściwie ja już założyłam Ogryzkowi album ze zdjęciami ale wiadomo, że to tylko zdjęcia z USG...;-)
 
Do góry