reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uzdolnione grudniówki :) - hafty, szydełko, biżuteria, rysunki i inne

Ewwe są śliczne! Kurczę jak ja wam zazdroszczę, aż tak że z chęcią sama pobiegłabym do najbliższej pasmanterii po "narzędzia".. ale jak pomyślę jak mało mam ostatnio czasu to chęci przechodzą, a i mąż narzeka że mnie prawie nie widzi, bo jak co drugi dzień wraca po pracy to ja już śpię lub czekam tylko powiedzieć pa i śpię :(

Ale ten scrapbooking strasznie mi się spodobał.. muszę poczytać coś o tej metodzie.
 
reklama
missiiss wyszły takie same za 1szym razem, zreszta do głowy by mi nie przyszło że mogą wyjść różnej wielkości:) ... czyli miałam fuksa:D Robiło się szybko i łatwo -
dzięki missiiss za podopowiedz z tym "crochet" na youtubie - tam znalazlam te buciki:)
Dzięki dziewczyny za to ze Wam się podobaja:) a teraz czekam na Wasze prace z niecierpliwością:)
 
ewwe nie ma za co i gratuluje bo moje pierwsze wyszly ciut rozne od siebie tzmn wielkoscia :) dzialaj dalej i chwal sie fotkami bo potrafisz szydelkowac !!! :)
 
WOW AGBAR SUPER!!!! ja chyba bym nie dala rady takiego zrobic ale juz zaczelam sweterek dla siebie le ciezko mi go skonczyc :p mam dopiero jeden rekaw i kolnierzyk i chyba do konca ciazy go nie zkoncze lenistwo mnie cos ogarnelo :/
 
No i z zapału niewiele wyszło, bo nie znalazłam w domu odpowiedniej włóczki. Muszę kupić, ale aktualnie jestem uziemiona z powodu choroby. Za to zrobiłam serwetkę, jeden dzień i gotowa, a teraz myślę o jakiejś chuście albo narzutce. Zobaczymy jak będzie z moim natchnieniem ;)
 
ja mysle tez ze kocyk zrobie maluszkowi na chlodniejsze wyjscia zeby jeszcze ladnie go przykryc :) albo azurowy taki na cieplejsze dni zeby tez mu nie bylo za goraco i za zimno :0)
 
agbar:) zdjęcia jakieś poprosimy:) ja już swoje natchnienie wyczerpałam, ciekawe kiedy pojawi się kolejne:)
 
Ja mam dwie lewe do szydełka, ale za to kocham druty! :-)
To kilka moich robótek dla dzieci.
Sama rozrysowuję wzór, "wykratkowywuję" go:-D a potem wrabiam!
Sporo osób mimo moich prośby, nie wysyła mi zdjęć dziecka w obdarowanym ciuszku, szkoda:-(, bo chciałam sobie tak katalogować co już zrobiłam.
 

Załączniki

  • Wiki 2005.jpg
    Wiki 2005.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 90
  • DSC05178.jpg
    DSC05178.jpg
    35,1 KB · Wyświetleń: 100
  • hannah.jpg
    hannah.jpg
    43,4 KB · Wyświetleń: 96
  • szymon kibic.jpg
    szymon kibic.jpg
    12,5 KB · Wyświetleń: 85
  • DSC01349.jpg
    DSC01349.jpg
    36,1 KB · Wyświetleń: 86
  • DSC05182.jpg
    DSC05182.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 89
  • szymon 2006,.jpg
    szymon 2006,.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 81
  • DSC05736.jpg
    DSC05736.jpg
    48,8 KB · Wyświetleń: 97
reklama
Ja mam dwie lewe do szydełka, ale za to kocham druty! :-)
To kilka moich robótek dla dzieci.
Sama rozrysowuję wzór, "wykratkowywuję" go:-D a potem wrabiam!
Sporo osób mimo moich prośby, nie wysyła mi zdjęć dziecka w obdarowanym ciuszku, szkoda:-(, bo chciałam sobie tak katalogować co już zrobiłam.


jestem w szoku:) ależ masz ogromny talent, śliczne te rzeczy, powaliły mnie na kolana;)
 
Do góry