reklama

Uzdolnione grudniówki :) - hafty, szydełko, biżuteria, rysunki i inne

reklama

ag29

Fanka BB :)
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
Krocia śliczny sweterek :tak:
Mississ Twój komplecik też śliczny a Jaś wygląda w nim uroczo :)

Salomii

Fanka BB :)
Miasto
Szczecin , Norwegia
Rozwiązania
0
oooooooooooooooooooooooooo matko!!!!!!!!!!!!!!!!! weszlam tu jakis czas temu zobaczylam dziewczynke w poncho przeczytalam ze to Missiiss dzielo i wyszlam bo nie mialam juz czasu..
dzis wchodze i widze ze Ag pisze iz JAS! slicznie wyglada..
poszlam szukac Jasia, widze znow robotki Mississ i mysle / kurcze ktos kto to kupil zrobil foty corce i wyslal jej? No i czytam sobie co Missiiss tam napisala a ona ze to JAS! powiekszylam sobie zdjecie... BOZE TO JAS TAK WYGLADA???? :OO hehe ide obejrzec jeszcze raz, Emilka piekne te rzeczy moze nie umiesz wszystkich wzorow swiata ale robisz piekne rzeczy, wiesz po ile to chodzi na allegro? rekodzielo znaczy? no ale niestety musze stwierdzic ze Jas jest piekniejszy :p

missiiss1301

Kochamy Cię Antosiu :*
Miasto
Wroclove :)
Rozwiązania
0
hehe salomi :) umiem kilka wzorow bo mam ich pelno ale zwykly z dziurkami o jakims ksztalcie najbardziej mi sie podoba :)
nie wiem po ile chodza na allegro ale ten komplecik opchne na allegro moze sie uda bo maz chcial zonie zrobic niespodzianke i kupic coreczce komplecik i kupil i piekny mowili ale zona nienawidzi rozowego:-D i wiecie jak to chlopy :) a zrob tam takie i takie i bedzie dobrze różowe i już :) hehe no i robie taki sam ale caly bialy z czerwona wstazeczka i kwiatuszkami bo nie ma byc na nim ani grama rozowego :-D smiac mi sie chce jak wyobrazam sobie jej minejak zobaczyla wielki roz tego kompletu :)
jeszcze mam na swieta zrobic na dwuletnia dziewczynke to samo nie wiem jak ja to zrobie ze dwa komplety do swiat i praca i jasiek ale sie postaram :)

Elena

Grudniówka 2010
Rozwiązania
0
Missiiss masz talent, a Jasiek już taki duży chłopak i widać szczęśliwy. ;)

missiiss1301

Kochamy Cię Antosiu :*
Miasto
Wroclove :)
Rozwiązania
0
bo on lubi sie stroic dlatego szczesliwy :p koncze robic buciki do kompleciku rozowego :) pokaze jak skoncze , mysle ze jutro :)

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi