reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uzdolnione grudniówki :) - hafty, szydełko, biżuteria, rysunki i inne

reklama
:szok::szok::szok:ja pierdziu jak ty to zrobilas !!!!! jest mega wyczesany !:szok: to na szydelku czy drutach ?? masakra ja to tak nigdy nie zrobie dlatego za sweterki sie nie biore dla jaśka. a jak robisz to na szydelku mozesz mi wyslac schemat na zakonczenia rekawow i kolnierzyka?? bo nie wiem jak mam zakańczać i nigdzie nie moge znaleźć czegoś podobnego co zrobilaś. ale taki sweterek to nigdy bym nie zrobila. masz talent !!! ogromny talent !!!:tak:
 
krolcia
aaaa :) szkoda bo myslalam ze schemat dostane :-p juz kiedys porownywalam rzeczy szydelkowe i drutowe i przyznam szczerze ze na drutach można fajniejsze rzeczy robic mimo ze zdawaćby się mogło że to prawie to samo. ja jakos nie wyobrarzam sobie ze na drutach robie ale moze kiedys... ;-)

wrublik
super koszyczek !! to jest z papieru co kiedyś dziewczyny pokazywały ??? nie pamiętam która... zblizaja się swięta więc koszyczek jak znalazl bedzie :)
 
He he no niestety. To wzór na druty jest. Jak chcesz mogę zajrzeć w moje gazetki co tam na szydełko jest i czy dla chłopca czy dziewczynki.

Wrublik idealny na święta będzie! A jaki kolorek przewidujesz?
 
hehe jak zaczynałam robić koszyczek to do świąt było mocno daleko że nawet nie pomyślałam... :-D miał to być koszyczek ot tak na próbę na drobne kosmetyki typu pomadka, mały kremik
tylko ciekawe jak szybko ja to pomaluję bo szczerze mówiąc to chciałabym żeby zrobił to mąż, a kolorek to chyba drewnopodobny, wtedy prawie nie odróżni się od prawdziwej wikliny ;-):-D
missis tak to z papieru, tzn gazetki (na ten koszyczek poszło coś około połowy gazety Bon Prix wielkości A4) a papierowa wiklina po prostu ostatnio mnie oczarowała...
 
reklama
Do góry