reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uzdolnione grudniówki :) - hafty, szydełko, biżuteria, rysunki i inne

no i nareszcie zrobilam :) jeszcze buciki planuje dorobic do tego :) to jest komplet dla kolegi ze studiow :)
oczywiscie jas w tym ubrany i kapelusik za maly dla niego bo dziewczynka jest 4 miesiace mlodsza ale chodzilo mi o efekt zeby bylo widac w komplecie. no i dolaczylam tasiemke w okol kapelusika zeby mozna bylo wielkosc regulowac takze powinno byc ok na jakis czas :)
 

Załączniki

  • JAS SZYDELKO.jpg
    JAS SZYDELKO.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 151
  • KOMPLET SZYDELKO.jpg
    KOMPLET SZYDELKO.jpg
    35,8 KB · Wyświetleń: 117
reklama
Missii w końcu skończone! Piękne! Takie kapelusiki dla dziewczynki zawsze nie rozczulały, takie maluśkie damy he he.
To jest Jaś:szok:???? W tym stroju to śliczna dziewczęca buzia normalnie! A jakie długie włosy widać!
 
krolcia !!!!! tak jas :) hehe no on jak dziewuszka awyglada z tymi wlosami dlugimi :) to chyba przez to ze w ciazy do konca wierzylam ze bedzie dziewczynka bo bardzo ale to bardzo core chcialam :p zawsze jak cos robie na szydelku to on jest moim modelem :) moj maz juz na to patrzec nie moze :p

zabieram się za coś kolejnego, najpierw zrobie czape jaskwi bo juz nie ma a pozniej robie kolejny komplet moze sukieneczke azurowa z podszyciem materialowym na maszynie mojej nowej :-p i kapelusz i na all wystawie ciekawe czy pojdzie :) musze powoli się w prawiac i duzo jeszcze nauczyc moze uda mi sie cos dorobic bo juz od 29 marca pracy nie bede miala bo rezygnuje .
 
Missii ja też myślałam czy by nie robić i sprzedawać, ale wełna jednak droga... Nawet dla kundla się zastanawiałam czy nie robić. Dwa kubraczki na razie na koncie i trzeci zamówiony.
A Ty na swoje psiaki nie robiłaś? Wiesz jaką kasiorę za to trzepią!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
robiilam kiedys dla ppsow swoich i mam w szafce gdzies ale czy ja wiem czy kasiore ?? maszyne sobie kupilam wiec moze ze starych kurtek cos dla psow zrobie to jak bedzie fajnie wychodzilo to i sprobuje sprzedac ale na szydelku to nie jestem przekonana. tak czy siak idzie wiosna wiec by sie przydalo cos dorobic tym bardziej ze pracy nie mam ... tzn nie bede miala od 29 marca
 
Do góry