reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uzdolnione grudniówki :) - hafty, szydełko, biżuteria, rysunki i inne

reklama
oooooooooooooooooooooooooo matko!!!!!!!!!!!!!!!!! weszlam tu jakis czas temu zobaczylam dziewczynke w poncho przeczytalam ze to Missiiss dzielo i wyszlam bo nie mialam juz czasu..
dzis wchodze i widze ze Ag pisze iz JAS! slicznie wyglada..
poszlam szukac Jasia, widze znow robotki Mississ i mysle / kurcze ktos kto to kupil zrobil foty corce i wyslal jej? No i czytam sobie co Missiiss tam napisala a ona ze to JAS! powiekszylam sobie zdjecie... BOZE TO JAS TAK WYGLADA???? :OO hehe ide obejrzec jeszcze raz, Emilka piekne te rzeczy moze nie umiesz wszystkich wzorow swiata ale robisz piekne rzeczy, wiesz po ile to chodzi na allegro? rekodzielo znaczy? no ale niestety musze stwierdzic ze Jas jest piekniejszy :p
 
hehe salomi :) umiem kilka wzorow bo mam ich pelno ale zwykly z dziurkami o jakims ksztalcie najbardziej mi sie podoba :)
nie wiem po ile chodza na allegro ale ten komplecik opchne na allegro moze sie uda bo maz chcial zonie zrobic niespodzianke i kupic coreczce komplecik i kupil i piekny mowili ale zona nienawidzi rozowego:-D i wiecie jak to chlopy :) a zrob tam takie i takie i bedzie dobrze różowe i już :) hehe no i robie taki sam ale caly bialy z czerwona wstazeczka i kwiatuszkami bo nie ma byc na nim ani grama rozowego :-D smiac mi sie chce jak wyobrazam sobie jej minejak zobaczyla wielki roz tego kompletu :)
jeszcze mam na swieta zrobic na dwuletnia dziewczynke to samo nie wiem jak ja to zrobie ze dwa komplety do swiat i praca i jasiek ale sie postaram :)
 
reklama
Do góry