reklama

Uzdolnione mamuśki - biżuteria, hafty, szydełko, rysunki itd! chwamy się :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2013' rozpoczęty przez Gosia B., 19 Lipiec 2012.

1. Gosia B.

Gosia B. Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No to jak już rozpoczęłam to wklejam jako pierwsza trochę swoich próbek hehe
    mój blog - trochę w rozsypce i brak chwilowo aktualizacji i nowych rzeczy, ale będę nadrabiać
    Jewellery and other things made by me...

Ostatnia edycja: 19 Lipiec 2012
  2. Gosia B.

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    zgubiłam dwie literki w temacie tego wątku :/ można to edytować?hmmm

3. reklama
  4. sylwia_m18

sylwia_m18 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Gosia super biżuteria.
    Ja właśnie poszukuje jakiegoś hobby dla siebie bo już się zaczynam nudzić w domu i zaczyna mnie to dobijać. Myślałam o szydełkowaniu chciałabym zrobić coś dla maleństwa ale tak szukam po internecie i wydaje się to strasznie trudne ale spróbuje może się nie zniechęcę ;-)
    Macie jakieś hobby? Co robicie w wolnych chwilach?

5. Ania1973G

Ania1973G Moderator

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja nie mam hobby, no może buszowanko po sklepach...:-D o tak rozpieszczać siebie, dzieci w rodzinie i męża to moje hobby he he

6. smoniczka

smoniczka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja robię wszystko :-) co się wiąże z robótkami. Była biżuteria, kartki okolicznościowe, szydełko, szycie, teraz mam sezon na druty:-) Taka ze mnie niezdecydowana babka:-) Ale kocham to robić, jak mi się jedno znudzi to zabieram się za inną rzecz.

7. Gosia B.

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    sylwia teraz to mało co robię bo dziecko zajmuje dużo czasu, ale jest mnóstwo fajnych rzeczy - u mnie była głównie biżuteria, ale też plotłam koszyczki z tzw. papierowej wikliny, robiłam świeczniki z masy solnej, trochę decu - głównie przerabiałam doniczki i butelki ozdabiałam

8. sylwia_m18

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ze mną jest taki problem że się szybko zniechęcam, zaczynam coś a potem tego nie kończę bo mnie nudzi. Ale może dla dzidziusia zrobie.

9. kasiadz

kasiadz Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja jak w podstawówce miałam robienie na drutach i szydełku to nikt nie potrafił mnie nauczyć bo ja leworęczna i zawsze babcia za mnie w domu pracę wykonywała:zawstydzona/y:

jedyne co to ponoć ładnie malowałam/rysowałam, czasami mi się jeszcze zdarzy coś zrobić ale rzadko, ostatnio robiłam szablon Lennona taki bardzo duży, a mąż go przeniósł na ścianę;-). Ale chciałabym umieć np szyć ubranka na maszynie:tak:

10. reklama
  11. mamusiaM

mamusiaM Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Gosia - biżuteria I klasa :tak: też tak ostatnio myśałam, czy by takiej nie porobić. Widziałam w empiku elementy do jej wykonania.

* Ja kiedyś (za czsów podstawówki i LO) lubiłam robić różne rzeczy na szydełku. Robiłam serwetki, poszewki na jaśki, kosmetyczki, torebki, plecaczki :-) Potem zapał jakoś minął. Przy pierwszym synku chciałam zrobić chcoiaż kocyk, ale cierpliwości nie starczyło ;-).

* Lubię robić torty pokryte masą cukrową. Jest to jednak pracochłonne dla mnie, więc jak jakiś zrobię, do kolejnego musze miec dłuższą przerwę ;-)
    Poniżej kilka z nich:
    3096e9cb67.jpg 6e0af159ee.jpg DSC_0119.m.jpg tort%203%20latka.jpg

* Robię też torciki nie do jedzenia a z pieluszek :-)

kolory tortow.m.a.jpg

Ostatnia edycja: 15 Sierpień 2012
  12. sylwia_m18

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    mamusia super torty te jadalne i nie jadalne ;-) masz talent

Poleć forum