reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uzdolnione mamuśki - biżuteria, hafty, szydełko, rysunki itd! chwamy się :)

reklama
Gosia super biżuteria.
Ja właśnie poszukuje jakiegoś hobby dla siebie bo już się zaczynam nudzić w domu i zaczyna mnie to dobijać. Myślałam o szydełkowaniu chciałabym zrobić coś dla maleństwa ale tak szukam po internecie i wydaje się to strasznie trudne ale spróbuje może się nie zniechęcę ;-)
Macie jakieś hobby? Co robicie w wolnych chwilach?
 
Ja robię wszystko :-) co się wiąże z robótkami. Była biżuteria, kartki okolicznościowe, szydełko, szycie, teraz mam sezon na druty:-) Taka ze mnie niezdecydowana babka:-) Ale kocham to robić, jak mi się jedno znudzi to zabieram się za inną rzecz.
 
sylwia teraz to mało co robię bo dziecko zajmuje dużo czasu, ale jest mnóstwo fajnych rzeczy - u mnie była głównie biżuteria, ale też plotłam koszyczki z tzw. papierowej wikliny, robiłam świeczniki z masy solnej, trochę decu - głównie przerabiałam doniczki i butelki ozdabiałam
 
Ze mną jest taki problem że się szybko zniechęcam, zaczynam coś a potem tego nie kończę bo mnie nudzi. Ale może dla dzidziusia zrobie.
 
ja jak w podstawówce miałam robienie na drutach i szydełku to nikt nie potrafił mnie nauczyć bo ja leworęczna i zawsze babcia za mnie w domu pracę wykonywała:zawstydzona/y:

jedyne co to ponoć ładnie malowałam/rysowałam, czasami mi się jeszcze zdarzy coś zrobić ale rzadko, ostatnio robiłam szablon Lennona taki bardzo duży, a mąż go przeniósł na ścianę;-). Ale chciałabym umieć np szyć ubranka na maszynie:tak:
 
Gosia - biżuteria I klasa :tak: też tak ostatnio myśałam, czy by takiej nie porobić. Widziałam w empiku elementy do jej wykonania.

* Ja kiedyś (za czsów podstawówki i LO) lubiłam robić różne rzeczy na szydełku. Robiłam serwetki, poszewki na jaśki, kosmetyczki, torebki, plecaczki :-) Potem zapał jakoś minął. Przy pierwszym synku chciałam zrobić chcoiaż kocyk, ale cierpliwości nie starczyło ;-).

* Lubię robić torty pokryte masą cukrową. Jest to jednak pracochłonne dla mnie, więc jak jakiś zrobię, do kolejnego musze miec dłuższą przerwę ;-)
Poniżej kilka z nich:
3096e9cb67.jpg6e0af159ee.jpgDSC_0119.m.jpgtort%203%20latka.jpg

* Robię też torciki nie do jedzenia a z pieluszek :-)

kolory tortow.m.a.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry