reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uzdolnione mamuśki - biżuteria, hafty, szydełko, rysunki itd! chwamy się :)

reklama
dziś w przypływie wolnej chwili zrobiłam...skarbonkę bo z poprzedniej już się miedziaki wysypują ;)

skarbonka.jpg
 
Żeby nie było, że nic nie robie, bo robie... moje filcowe literki - pozazdrościłam Smoniczce może jeszcze dotworze coś... jakiegoś zółwia, albo księżyc... zobaczę... na razie prezentuje się tak. A ten pseudo "miś" mi nie wyszedł, ale mój mąż się w nim zakochał i ciągle z nim rozmawia i powtarza, że jest piękny :szok: :-D normalnie jakbyście go zobaczyły, to byście padły. Sadza go sobie na ramieniu i mówi: "No to teraz sobie poczytamy" - i wyciąga laptopa....
Jak powiedziałam, że mu go wyrzucę, to powiedział, że się na mnie obrazi.... te chłopy... wieczne dzieci...
 

Załączniki

  • 19122012473.jpg
    19122012473.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 68
  • 18122012470.jpg
    18122012470.jpg
    8,9 KB · Wyświetleń: 70
  • 18122012471.jpg
    18122012471.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 67
  • 18122012472.jpg
    18122012472.jpg
    7,3 KB · Wyświetleń: 62
Kwasia, Smoniczka, Gnidka- ale fajne rzeczy porobiłyscie!! Myślałam że ja w ciązy tez bede duzo rekodzielic- ale namalowałam tylko kilka obrazków....i nic więcej
 
reklama
gnidka super dzieła, a misiu cudny jest nie mów, że nie wyszedł bo wyszedł i to bardzo :) ślimak wspaniały, tak na niego patrzę i zorientowałam się, że mój Robercik nie ma w swojej kolkcji przytulanek zwierzaczków właśnie ślimaka, muszę mu zrobić :)
 
Do góry